“Našel jsem v Lucince tu, se kterou chci mít rodinu“: Bohuš Matuš vysvětlil jak dopadne vzdělaní Lucinky (17)

Před pár dní vyšlo najevo, že Bohuš Matuš a spolu s přítelkyni Lucinkou čekají miminko.Toto sdělení překvapilo všech: mezi zpěvákem a Lucii je obrovský skoro třicetiletý věkový rozdíl. Lucinka je studentkou a má jenom 17 let.

Zdroj: sip.denik.cz

Matuš pro veřejnost uvedl, že Lucie miminko chtěla již dávno. I když zpěvák v předcházejícím vztahu prohlašoval, že na dítě připlaven není, Matuš k tomu konečně souhlasil.

Zdroj: idnes.cz

„Svatba ještě bohužel nebude, na dítě bych byla připravena klidně už teď, ale radši si počkám třeba do osmnácti,“ svěřila Lucie. Matuš by svatbě také nebránil, chce tedy jen aby Lucinka dodělala školu, maturitu a další záležitosti.

Zdroj: sip.denik.cz

Lucinka je nyní v pátém měsíci a musí rozhodnout co bude s jeji vzdělaním. Podle Bohuše on se zabývá zařizováním věci k porodu, plánují i stěhovat. „Během pár měsíců bychom se měli stěhovat do většího bytu a tam pokojíček rozhodně bude,“ prozradil Matuš. Hlavně si ale přeje aby miminko bylo zdravé.

Zdroj: idnes.cz

S Lucinkou jsou šťastní, protože Matuš v ní vidí tu, se kterou chce mít rodinu. Vyjádřil se i k tomu proč  změnil svůj názor ohledně dítě. „To si nemůžete naplánovat. To se prostě stane. A já jsem za to moc rád, že jsem se toho dočkal,“ komentuje zpěvák.

Zdroj: idnes.cz

Před dvěma lety zpěvákova manažerka Majka Schillerová nevěděla, jak vážný bude ten vztah s Lucii do budoucna, ale pár spolu trávil spoustu času i přes velký věkový rozdíl. „Souzní spolu po všech stránkách. Bohuš je nyní velmi šťastný,“ dodala Schillerová.

Zdroj: idnes.cz

Nyní je však srozumitelné, že vztah se vyvinul v něco  mnohem hlubšího. Zpěvák se začal s Lucií randit, když jí bylo 15 let. Lucie za ním stavila do Divadla Hybernia, kde měl vystoupení a vyslovila mu, že je a nejhezčí zpěvák všech dob.

Share