„Nejkrásnější chvíle je, když do rodiny přibude další človíček. Vítáme“: herečka Veronika Žilková a diplomat Martin Stropnický se potřetí stali prarodiči

Herečka Veronika Žilková a diplomat Martin Stropnický se potřetí stali prarodiči. Narodila se jim vnučka Nelly. Maminkou se stala partnerka adoptivního syna herečky Honzy.

Martin Stropnický má pět dětí, z toho tři z předchozího manželství, ale vnoučata zatím nemá. Proto zatím může komunikovat pouze s vnoučaty své manželky Veroniky Žilkové.

Zdroj: Instagram

Herečka má už tři vnoučata. Dvě porodila její nejstarší dcera Agáta Prachařová, a to Kryšpín a Mia. Třetí vnučku jim porodila partnerka jejího adoptivního syna Honzy.

Foto: David Kundrát

„Nejkrásnější chvíle je, když do rodiny přibude další človíček. Vítáme Nelly, které je dnes 19 dní. Už je to velká holka“ řekla Veronika Žilková pod rodinnou fotkou.

Zdroj: Instagram

Herečka je rozhodně ráda za třetí vnučku, upřímně se usmívala. Její velká rodina se postupně zvětšuje.

Zdroj: Instagram

Herečka si spolu se svým manželem stihla užít společnou dovolenou s miminkem. Poté byl Martin Stropnický nucen odletět do Izraele, kde působí jako velvyslanec.

Zdroj: blesk.cz

Nyní není známo, kdy se manželé budou moci znovu setkat. Nyní jsou v Izraeli kvůli koronaviru uzavřeny hranice pro turisty.

Zdroj: Instagram

Proto Veronika Žilková nemůže letět tam a žít nějaký čas se svým manželem. Zatím zůstane v Česku.

Share