Lucii je 58 let, a její mladému manželovi je 37: žena se rozhodla pro zásadní změnu svého vzhled

Lucie začala randit s budoucím manželem ve 43 letech, jejímu vyvolenému bylo pouhých 22 let. I přes věkový rozdíl v 21 let, oni žijí velmi šťastně.

Zdroj: lyubopytno.fun

Zdroj: lyubopytno.fun

Ve 49 letech žena porodila dceru, dnes je jí 58, a jejímu manželovi 37. Lucie se přiznává, že si všimla více vrásek na obličeji a přemýšlela, co lze s tím udělat.

Zdroj: lyubopytno.fun

Jednou Lucie viděla v televizi projekt „O deset let mladší“ a rozhodla se tam zapojit. Žena poslala do projektu dopis a dostala odpověď, že jí do projektu berou. Během několika týdnů slíbili, že ji změní.

Zdroj: lyubopytno.fun

K tomu bylo nutné udělat malou plastiku, zapracovat na zubech a upravit vzhled. Odborníkům trvalo měsíc, než to všechno splnili.

Zdroj: lyubopytno.fun

Na začátku projektu moderátor požádal cizince, aby té určili věk účastnice přehlídky. Mnozí uvedli, že ji je 60 let. Po práci odborníků Licie omládla o 10-15 let. Manžel a dcera ji prostě nepoznali.

Zdroj: lyubopytno.fun

Po změně proběhli další optání: tentokrát optovaní uvedli, že účastnici přehlídky je od 35 do 40 let. Mimochodem, takové zákroky jsou poměrně drahé, ale kvůli milovanému můžete vynaložit peníze, a stojí to za to.

Rozhodli byste se pro podobný krok?

Share