Když se žena obrátila na hasičský sbor, pracovnici ještě nechápali, co je čeká

Na hasičský sbor v Indianapolisu se obrátila žena, kterou něco zjevně rozrušilo. Informovala záchranný tým, že našla psa v obtížné situaci.

Zdroj: youtube.com

Pes se jmenoval Jimma. Paní řekla hasičům, že ji pravidelně krmí, když přijde do domu – asi dvakrát denně. Když se žena vrátila z práce, znovu se rozhodla zvíře nakrmit, ale zjistila, že pes uvázl v kole. Paní umístila psa do auta a odjela k hasičské stanici.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Hasiči v Indianapolisu uvedli, že pes byl viditelně šokován, ale se nebránil. V průběhu 10 minut došlo k několika pokusům vytáhnout hlavu fenečky pomocí tekutého mýdla a poté oleje. Žádný z těchto pokusů však nebyl účinný. V důsledku toho na místu události byla vyvolána brigáda se speciálními nástroji.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Tým přišel s plánem, který by měl minimalizovat možné zranění psa a udrží ho v klidu, protože používají velké hlasité nástroje.

Pomocí nástroje, který prořezává brzdové pedály na automobilech, byli hasiči schopni provést řezy v kole, což jim umožnilo rozšířit konstrukce. Odstranění pasti z krku čtyřnohého kamaráda trvalo více než hodinu.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Koneckonců pes je v pořádku. Po záchranné akci byla Jimma poslána domů spolu s ženou.

Share