“Můj muž je šťastný, já jsem nevyspalá. Nedá se nic dělat, psí lásku nic nevynahradí“: Zpěvačka Petra Černocká (70) se pochlubila pěknou fenečkou

Milovaná česká zpěvačka Petra Černocká (70) je velkou milovnici domácích mazlíčků. Loni v prosinci oplakala odchod do nebe svého pejska jménem Wajda. Po pár měsíců dokonce svěřila, že se začala hledat nového člena rodiny.

Zdroj: youtube.com

Ačkoli na letos na začátku roku se rozvíjela pandemie koronaviru, která vyhledávání výrazně zkomplikovala, zpěvačka však

Manžel zpěvačky od začátku byl proti. V postatě nechtěl si pořídit kočku či štěně proto, že se mu smutně po odchodu jezevčíka Wajdy. Byl na poslední návštěvě veteriny a obdobné pocity zažit ještě jednou nechce.

Zdroj: blesk.cz

Zatím na jaře se Černocká manžela přemlouvala. A nejprve si pár chtěl pořídit staršího mazlíčka z útulku. „Už máme nějaký věk a nechceme, aby pejsek smutnil, kdyby někdo z nás odešel,“ objasnila zpěvačka tehdy.

Zdroj: blesk.cz

V době jak vypukla epidemii poptávka po domácích mazlíčcích značně vzrostla, zatímco nabídka byla malá, protože ke krytí psů tehdy moc často nedocházelo. Ale naštěstí si manželům podařilo pořídit krásnou fenečku, které dali jméno Kačenka.

Zdroj: blesk.cz

Nyní jsou s ni spokojení a šťastní, protože jim pejsek přidává spoustu radosti. “Můj muž je šťastný, já jsem nevyspalá. Nedá se nic dělat, psí lásku nic nevynahradí,“ dodala Černocká.

Share