Vztah s Michaelem Douglasem: Jak žila Ivana Gottová před svým osudovým mužem

Manželka legendárního zesnulého zpěváka Karla Gotta Ivana měla s nim úžasný vztah. Porodila Slavíkovi dvě krásné dcerky, a svého manžela vždy moc milovala.

Zdroj: youtube.com

Ale jak žila Ivana před setkáním se svým osudovým mužem, málokdo zná. Měla dost těžkou a zajímavou životní cestu. Umělecké prostředí Ivana má ráda od dětství, a kvůli tomu dělala všechno, aby se tam dostala.

Bohužel Gottová se nezvládla dostat na konzervatoř, kvůli tomu ukončila zdravotní školu. Po ukončení studia odletěla do ciziny, kde se snažila vyhledat své štěstí.

Zdroj: youtube.com

Pracovala jako chůva v arabské rodině, kde nikdo nemluvil jinak, než arabsky. Kvůli tomu za nějakou dobu z toho domu utekla. Během své práci se snažila chodit na kurzy, které se týkají kulturního života.

Za nějakou dobu se dostala na natáčení filmu hra, kde se setkala se známým hercem Michaelem Douglasem, který se do Ivany zamiloval. Jejich vztah ale dlouho netrval, jenom dva roky, ale pomoci herce se dostala do hereckého světa.

Zdroj: youtube.com

Gottová měla tatínka, se kterým normální vztah nikdy neměla. Bylo to kvůli tomu, že pracoval v Rusku, a viděl svou rodinu maximálně třikrát ročně. Zemřel v roce 2012.

Neuvěřitelně bylo to, že Ivana měla bratra, který zemřel, když mu bylo 7 let. Malý kluk vždy přál, aby Karel Gott byl jeho otcem. Po návratu do Čech se setkala s Gottem a stala se jeho manželkou, čím splnila sen svému malému bratru, který bohužel nemohl to vidět.

Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: KARLA GOTTA BYCH TÍM NEPOTĚŠILA: CO UDĚLALA DCERA DOMINIKA VE FINSKU

PŘIPOMINAME: VELKÉ PLÁNY ZAGOROVÉ NA PROSINEC: CO DĚLA ZNÁMÁ ZPĚVAČKA BĚHEM PANDEMII

Share