“Z mého pohledu se změnilo úplně vše“: Monika Bagárová okomentovala život s dcerkou

Známá česká zpěvačka Monika Bagárová již na konci jara se stala maminkou. Kvůli prvnímu miminku má nyní Monika spoustu nových emoci, prožitků a zkušenosti. Prozradila i to, že po porodu se v její životě změnilo umně všechno.

Zdroj: instagram.com

„Každý se mě ptá jaký to je být mámou a jestli se něco změnilo. Z mého pohledu se změnilo úplně vše,“ uvedla Bagárová.

Zdroj: instagram.com

Život se jí proměnil hodně významně. Občas nemá moc času pečování o sebe, občas dokonce i nemá moc času na spánek. Je ale jistá, že stojí to za to a úsměv malé dcerky vždy Moniku povzbudí.

Zdroj: instagram.com

„Najednou pro sebe nemám tolik času, najednou se vše točí kolem naší malé lásky, najednou mám režim a v naší rodině svítí sluníčko každý den. Každý den díky ní můj život dostal úplně jiný rozměr. Každý večer, když usínám, těším se, až se zase ráno probudím a uvidím ten její krásnej úsměv, vždy mi dá tolik energie, i když toho zas tak moc nenaspím,“ popsala Monika.

Zdroj: instagram.com

Pečovat o malou Rumií ji pomáhá rodina a partner Makhmud Muradov, kteří s holčičkou si užívají každou vteřinu. Na svém instagramu Monika sdílela, že je naprosto šťastná a v životě jí nic nechybí.

Zdroj: instagram.com

„Jsem bláznivě zamilovaná máma! Je to mazec ale nejvíc top. Vím, že se brzy vrátím do pracovního nasazení, na které se moc těším, ale taky vím, že se vždy budu snažit, abych ji byla stále na blízku a aby ji nikdy nic nechybělo hlavně citově nechybělo,“ slibuje Monika Bagárová.

Share