Z milionáře na chudáka a z vily na ubytovnu: Karel Janeček bude žít jeden týden za 550 korun

Na TV Prima budou moci diváci vidět novou reality show s názvem Milionář mezi námi. Show se zúčastní skuteční milionáři jako Karel Janeček, Simona Kijonková, Petra Plemlovám, Jiří Antoš, Lenka Hlavatá, Martin Hausenblas a Václav Staněk.

Bude to velmi zajímavé. Všichni tito milionáři během jednoho týdne budou žít úplně jinak, než byli zvyklí. Úplně jiný životní styl.

Zdroj: YouTube

Úplně jiné pokoje k pobytu, úplně jiné jídlo a velmi málo peněz. Každý z těch sedmi milionářů pojede do nějakého českého města, všichni budou v různých městech naší země.

Každý z nich bude pomáhat zdravotně či sociálně znevýhodněným přes neziskové organizace. Ale nebude to jejich jediná pomoc.

Zdroj: YouTube

Po týdnu života obyčejného dost chudého člověka a sociální pomoci jiným lidem se rozhodnou, komu chtějí pomoci ještě víc.

Milionáři si sami rozhodnou, komu z nich chtějí pomoci, a poté jim poskytnou statisíce korun. Tento pořad by se dal nazvat společensky prospěšný.

Zdroj: YouTube

Zajímavostí je, že identitu těchto milionářů nebude znát nikdo, ani neziskové organizace. To znamená, že si budou myslet, že jde o natáčení dokumentárního filmu o jejich činnosti.

Jedním z účastníků pořadu bude miliardář Karel Janeček. Podle něj bude schopen přežít za tak málo peněz, protože čas od času drží půst.

Zdroj: FTV Prima

Celkem budou mít 550 korun na týden. Karel Janeček předpokládá, že by mohl několik dní nejíst, nicméně dlouhodobě žít v takovém stylu by nebylo reálné.

„Musel bych jíst jenom čínské polévky a špagety, a to by bylo pro zdraví špatné. Byl by to život, který bych nebyl ochoten přijmout,“ řekl Karel Janeček.

Zdroj: YouTube

Diváci budou moci sledovat tento pořad od 25. Listopadu na TV Prima. Tvůrci se inspirovali britskou show The Secret Milionaire.

PSALI JSME: BEZDOMOVEC ZAZPÍVAL S POULIČNÍM MUZIKANTEM: PO NĚKOLIKA SEKUNDÁCH UŽ JEHO HLAS ZASTAVIL KOLEMJDOUCÍ

PŘIPOMÍNÁME: MARTIN DEJDAR PŘIŠEL O 100 TISÍC: BYLY TO JEHO ZTRÁTY NA PROJEKTU PŘÁNÍ PRO TEBE, DOUFÁ, ŽE TEĎ JSOU KRITICI SPOKOJENI

Share