Žena 10 let měla záhadnou nemoc, dokud při opravě domova nenašla příčinu

S každým dalším rokem se stav Katie Wilsonové zhoršoval a nikdo nemohl říci, jako nemocí trpí.

Zdroj:kenguru.plus

Katie nemohla normálně pracovat. Neustále cítila apatii a se jí nechtělo dělat. Furt ležela v posteli, protože neměla sílu ani uklidit dům nebo věnovat se svým koníčkům.

Žádná naděje na zázračné uzdravení nebyla, protože ani lékaři nemohli řičí, proč se cítí tak špatně. A pokud. neexistuje žádná diagnóza, je nemožné předepsat správnou léčbu.

Žena se však pokusila žít plnohodnotný život. Rozhodla se dům zrekonstruovat, protože to možná zlepší její náladu a její stav se zlepší.

Zdroj:kenguru.plus

Tehdy se všechno zjistilo. Pracovníci, které pomáhali ženě s věcmi, které nemohla dělat sama, zjistili, že plynový kotel byl nainstalován špatně.

Vzhledem k tomu, že byl původně dodán v rozporu s mezinárodními pravidly, vedlo to k uvolňování oxidu uhelnatého v malém množství.

Zdroj:kenguru.plus

Uvolňovalo s příliš málé množství plynu, aby zabilo ženu, ale kvůli tomu, že byla doma celý den, její nemoc se jen rozvíjela čím dál víc. Všechno šlo k tomu, že mohla vůbec přestat chodit.

Dělníci problém vyřešili a Katie se postupně začala vracet k normálnímu životu. Její stav se stabilizoval. Je škoda, že ztratila tolik drahocenného času.

PSALI JSME: NA OBRÁZKU JSOU DVA MUŽI A JEDNA ŽENA: KDE JE TADY ŽENA

PŘIPOMÍNÁME: ŽENA PŘINESLA BULDOKA K OŠETŘOVATELI: KDYŽ SPECIALISTA ZKOUMAL PSA, ZPANIKAŘIL, ROZHODNĚ BYSTE SE TOHO NECHTĚLI DOTKNOUT

Share