Žena dostala od lékařů diagnózu, že nemůže mít děti: Lékaři byli ohromení, když uviděli stejnou ženu o pár let později

Těhotenství je devět měsíců tvrdé práce, v této době matky musí dávat na sebe pozor a poslouchat jakoukoli změnu chování těla, protože by to mohlo ovlivnit dítě.

Zdroj:findimindi.ru

Ženy však stále věří, že těhotenství je nejpříjemnějším obdobím, protože vede k narození dítěte, což je nejúžasnější událost v životě jakékoli ženy.

Ale ne všechna těhotenství probíhají podle plánu, jako například u Virginie Johnson z Arizony. Její problémy však začaly již od dětství: kvůli Stein-Leventhalovu syndromu a plné dysfunkci vaječníků ženě odstranili pravou děložní trubici.

Zdroj:findimindi.ru

Po nějaké době se Virginie provdala za Victora. Pár snil o tom, že bude mít děti. A konečně, po několika neúspěšných pokusech Virginie otěhotněla. Ale i poté byla zklamaná: těhotenství bylo mimoděložní. Pro ni to byla rána, ztratili dítě, ale také si musela vyříznout levou děložní trubici.

Zdroj:findimindi.ru

Žena už byla zoufalá. Myslela si, že nikdy nebude mít děti, ale pak se stál skutečný zázrak.

Pár se rozhodl využít své poslední šance mít své vlastní dítě a uchýlit se k oplodnění IVF. Tentokrát se všechno podařilo a narodilo se dítě, které pojmenovali Zoe.

O několik let později dívka vyrostla a stejně jako mnoho malých dětí řekla rodičům, že chce sestru. Rodiče se znovu rozhodli zkusit IVF.

Zdroj:findimindi.ru

Měli jste vidět jejich radost a štěstí, když Virginie porodila: nebyl to ještě jeden další člen rodiny, ale rovnou čtyři!

Zdroj:findimindi.ru

Pár dlouho nerozhodoval o jménech: dívky se jmenovaly Ava, Madeline a Olivia a chlapec na počest svého otce Victora.

Zdroj:findimindi.ru

Mimochodem, první těhotenství Virginie, které se ukázalo být mimoděložní, nečekaně jí pomohlo.

Zdroj:findimindi.ru

Lékaři tehdy jí udělali rentgenové záření v děloze a objevili zhoubný nádor a diagnostikovali ženě rakovinu močového měchýře.

Nemoc byla v počátečních stádiích a podařilo se ji rychle vyléčit, ale pokud by se všechno ukázalo jinak a Virginie odložila léčbu, pak by její osud byl pravděpodobně jiný.

Zdroj:findimindi.ru

Nyní se Virginia cítí skvěle a užívá si rodinné štěstí se svým manželem a jejich pěti dětmi.

Share