Pes z útulku tak chtěl najít majitele, že protahoval tlapku každému, kdo chodil kolem klece

Je dobré, že existují útulky pro zvířata a děkujeme lidem, kteří je vytvářejí. Často se však stává, že životní podmínky zvířat nejsou nejlepší a domácí mazlíčci, kteří tam zůstávají, neznají lásku.

Dnešní článek je věnován psovi, který opravdu chtěl najít majitele a cítit lidskou pozornost a péči.

Mnoho zvířat tiše čeká na svůj šťastný den, kdy je odvezou do nového domova. A jsou takoví, kteří ze všech sil se snaží přilákat pozornost lidí, tím se zvyšuje šance na nalezení nového majitele.

Raj je právě ten pes, který udělal vše pro své vlastní štěstí. Žil v útulku déle než rok a během této doby nevynechal ani jednoho návštěvníka, každému podal tlapku.

Zdroj: laykni.com

Skončil v útulku kvůli krutosti muže, který ho vyhladověl a potom ho prostě vyhodil na ulici. Ale navzdory všemu Raj neztratil důvěru v lidi, snažil se oslovit každého návštěvníka, protože opravdu potřeboval pozornost, péči a lásku.

Zdroj: laykni.com

A osud odměnil Raje za jeho vytrvalost: muž jménem Jerome šel kolem psa, pes k němu jako obvykle natáhl tlapu a díval se bezednýma očima do očí muže. Jerome si uvědomil, že bez Raje nemůže jít domů.

Zdroj: laykni.com

Nyní jsou nejlepšími přáteli a pes je skutečným členem rodiny. Muž říká, že stále nechápe, jak bylo možné kolem tohoto psa jenom projít?

Zdroj: laykni.com

Share