Žena opustila rozkošné štěně v lese, ale následujícího dne litovala, že tak učinila, ale bylo již pozdě

Daria si adoptovala mazlíčka, ale v později si uvědomila, že ho vůbec nepotřebuje.

Zdroj:moscow.sm-news.ru

Žena nemilosrdně nechala rozkošné štěně v lese, ale následujícího dne litovala, že tak učinila, ale bylo již pozdě.

Daria žila sama v městském bytě. Žena pracovala, ale zbytek času měla volno a nudila se. Jednou si Daria uvědomila, že je smutné, že se každý den vrácí do prázdného domu, a bylo by dobré, kdyby na ni někdo po práci čekal.

Kdo potká člověka lépe než pes. V té době věřila, že z ní bude velmi zodpovědná majitelka. Žena si představovala, jak se o domácího mazlíčka postará, a on jí potěší.

Zdroj:moscow.sm-news.ru

Když Daria dorazila do útulku, zaměstnanci centru ji velmi přátelsky přivítali. Rádi ženě ukázali všechna domácí zvířata, ale Daria si vybrala jedno.

Pes už měl jméno, jmenovala se Kelly a dobře na ni reagovala. Žena si předem koupila vodítko, takže toho večera šla na procházku se psem. A druhý den ráno Daria odešla do práce a nechala psa doma sama.

Zdroj:moscow.sm-news.ru

Když se Daria vrátila, našla roztrhané křeslo a vynadala psovi. Následujícího dne židle již byla neopravitelná. Žena se rozzlobila a domluvila se se známým, že psa odveze do nejbližšího lesa.

Tam nechala psa. Bude se stydět, když přinese štěně zpět útulku.

Zdroj:moscow.sm-news.ru

Následujícího dne Daria někde ztratila peněženku. A rodina která šla na procházku do stejného lesa náhodou objevila Kelly. Rodina přišla s Kelly do útulku a rozhodla se vzít psa.

Zdroj:moscow.sm-news.ru

Kelly má nyní milující a starostlivou rodinu, ale Daria pravděpodobně bude litovat své řešení.

PSALI JSME: DOBROVOLNÍCI NARAZILI NA TOULAVÉHO PSA: KDYŽ SE PŘIBLÍŽILI, MYSLELI SI, ŽE PES S NEJVĚTŠÍ PRAVDĚPODOBNOSTÍ UŽ NEŽIJE, ALE PO CHVÍLI ZJISTILI, ŽE ŠTĚNĚ JE STÁLE NAŽIVU A DOKÁZALI HO ZACHRÁNIT

PŘIPOMÍNÁME: MUŽ CHTĚL VRÁTIT PSA Z ÚTULKU: ALE ROZMYSLEL SI TO, KDYŽ ZJISTIL, KDO BYL JEHO MAJITEL

Share