Během těhotenství si žena myslela, že čeká holčičku: ale po porodu se vše změnilo

Během těhotenství si žena myslela, že čeká holčičku, ale po porodu se vše změnilo.

Zdroj:ukr.media

Těhotná žena se těšila na setkání se svou budoucí dcerou, ale něco se stalo. Euforie nastávající matky zmizela téměř okamžitě po porodu. Může za to pár slov lékaře, šest testů a také vyhozené peníze.

Chantel a její manžel Michael byli velice šťastní, když se dozvěděli, že budou mít dítě. Těhotenství však bylo komplikované, takže pár musel udělat až pět ultrazvuků, včetně 4D vyšetření. Všichni lékaři potvrdili, že pár bude mít dceru.

Manželé se připravovali na novou roli rodičů. Koupili hromadu růžového oblečení v hodnotě dva tisíce dolarů.

„Když nám bylo řečeno, že čekáme dívku, byla jsem maximálně šťastná. Hned po ultrazvuku jsme šli koupit spoustu růžového oblečení,“ říká Chantel.

Zdroj:ukr.media

Žena si rychle vybrala jméno. Rozhodla se pojmenovat dívku Lettie a převzala druhou polovinu rodného jména své babičky Nana Nicoletti.

Pár brzy provedl opravy v dětském pokoji a předělal ho do růžové barvy, stejně jako uspořádal růžovou párty u příležitosti těhotenství a ozdobil stěny květinami.

„Byla tam obrovská zeď pokrytá květinami. Všechno bylo růžové, od balónků po dort, a já jsem měla růžový opasek. Přinesli nám hromadu růžových plyšových hraček a dárky pro dívky, včetně malého umělého kožichu a růžových uggů stejné barvy,“ uvedla máma.

Zdroj:ukr.media

Měsíc po večírku, 9. listopadu 2019, se páru narodilo zdravé dítě. Žena byla po porodu neuvěřitelně šťastná, dokud lékař neřekl: „To je chlapec.“

Potom se zeptal: „Už jste si vybrali jméno pro chlapce?“

Myslela jsem, že to byl vtip, ale když jsem poprvé viděla své dítě, uvědomil jsem si, že je to chlapec. A byl dokonalý,“ řekla Chantal.

Zatímco byli v nemocnici, Chantal a Michael zkontrolovali seznam jmen pro chlapce a našli pro svého syna to nejlepší.

Zdroj:ukr.media

„Frankieho jméno se mně a mému manželovi líbilo, tak jsme mu tak říkali. O lepším dítěti jsem nemohla ani snít,“ vtipkuje Chantel.

Lékaři sami připouštějí, že ultrazvuk může poskytnout nepřesné informace. Abyste zjistili pohlaví dítěte, musíte počkat na samotný porod.

PSALI JSME: NEJMENŠÍ MATKA NA SVĚTĚ PORODILA TŘI DĚTI: ŽENA, JEJÍŽ VÝŠKA JE POUZE 71 CENTIMETRŮ, SE DOSTALA DO GUINNESSOVY KNIHY REKORDŮ

PŘIPOMÍNÁME: MATKA ČTYŘ DĚTÍ SE O TĚHOTENSTVÍ DOZVĚDĚLA BĚHEM PORODU: „MYSLELA JSEM SI ŽE MÁM NĚCO S BŘICHEM“

Share