Manželka nechápala, proč ji manžel neustále žádal, aby změnila účes a dala stejný parfém: A když se pravda otevřela, okamžitě požádala o rozvod

Některé tajemství je lepší nechat tajemstvím, jinak mohou zničit vaši rodinu, nebo dokonce i život.

Zdroj: dpchas.com.ua

Uživatel nick87 sdílel svůj příběh na populárním společenském fóru Reddit. A není známo, co je v tom příběhu více – smutku nebo hrůzy.

Zdroj: startup.network

Muž si vzal ženu, která se mu dlouho líbila. Nebyla to jeho první manželka, ale o svém minulém manželství muž nerad mluvil. Zejména proto, že nick87 neustále těšil svou manželku dárečky. Je pravda, že to byl vždy stejný parfém, ale jeho nová manželka nebyla příliš pobouřena.

Zdroj: toptver.ru

Uživatel připustil, že přesto se ne vždy choval tak, jak měl. Například jednou požádal ženu o změnu make-upu a účesu, ale proč byl tak moc chtěl změnit její styl, neřekl.

Zdroj: wondernetmag.com

Vše vyšlo najevo, když k ním na návštěvu přišli rodiče muže a jeho bratr se svou ženou. Oni především si všimli parfému, položili pár otázek muži. On je požádal aby jeho manželka nic neříkali, přesto oni jí vše pověděli.

Zdroj: express.co.uk

Stejný parfém kdysi milovala jeho první žena, která velmi brzy opustila život. Protože na ni úplně zapomenout nemohl, ani nechtěl, rozhodl se, že není nic špatného, pokud stejný parfém dá své nové manželce.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Žena však byla velmi naštvaná, protože se domnívala, že manžel celou dobu usiloval o návrat své exmanželky a že ji nemiluje.

Uživatel ve své výmluvě tvrdil, že ženy prakticky nejsou podobné a obecně je to všechno neškodná nostalgie. Manželka však byla neúprosná a nakonec podala žádost o rozvod. Takto neškodný, zdánlivě, zvyk vedl ke zničení rodiny.

Zdroj: usatoday.com

PSALI JSME: „ŽENA POŽÁDALA O ROZVOD SE SVÝM MANŽELEM A DŮVOD JE PŘEKVAPIVÝ“: MÁ KONKURENTA, ALE JE ZBYTEČNÉ SOUTĚŽIT, PROTOŽE ON MÁ VÍCE NEŽ 100 LET ZKUŠENOSTÍ

PŘIPOMÍNÁME: JSOU MANŽELÉ 9 LET. ALE V TENTO DEN OTEVŘELI SVATEBNÍ DAR, KTERÝ ČEKAL CELÉ TY ROKY

Share