Žena souhlasila se setkáním s cizincem, když ho viděla, nemohla uvěřit svým očím: Před ní byla její kopie

Toto setkání bylo jejím největším snem během posledních 45 let.

Zdroj:ukr.media

Američanka přijal hovor od cizince, který ji pozval na schůzku v hotelu, a souhlasila tam jít. Je nepravděpodobné, že žena bude někdy litovat, protože v hotelu na ni čekal muž, na kterého ona čekala 45 let.

Branda z Texasu měla od mladého věku obtížný život: v roce 1975, když jí bylo 15, otěhotněla a o devět měsíců později porodila chlapce. Kvůli rodičům si americká žena nemohla syna nechat a spolu se svou rodinou se ho rozhodla nechat za výchovu jiným lidem.

„Viděla jsem ho necelých patnáct minut, než ho sestra vyzvedla. Bylo to pro mě velmi obtížné. Kdybych se o něj mohla postarat, udělala bych to. Ale tehdy za těchto okolností jsem prostě nemohla jednat tak nezodpovědně,“ vzpomíná žena.

Podle Brandy ji rodiče donutili podepsat papíry a ona musela je poslouchat.

„Bylo to opravdu těžké, ale prostě jsem neměla co dělat. Aspoň tak se mi to tehdy takhle zdálo.“

Nakonec se ženě zahojily rány na srdci a dokázala se přizpůsobit novému životu: vdala se a si našla práci v televizní zpravodajské agentuře. Rodina, příjem, přátelé – všechno šlo dobře, ale Brenda se stále obávala činu, který udělala před mnoha lety.

Zdroj:ukr.media

Podle Brendy se snažila najít svého syna, ale vše, co o něm věděla, bylo datum a místo jeho narození a hledání bylo neúspěšné. Američanka nic o něm nevěděla až do roku 2020, kdy na její pracovní telefonní číslo ji zavolal cizinec.

„Říkal, že se jmenuje Wes Fenner a říkal, že volá z New Orleans. První věc, na kterou se zeptal, bylo, jestli jsem v roce 1975 nechala dítě na adopci jiným lidem. Bylo to divné, ale z nějakého důvodu jsem si myslela, že jsem součástí nějakého policejního vyšetřování.“

Zdroj:ukr.media

Vzhledem k tomu, že si Brenda myslela, že je to policie, ženu nepřekvapilo, když cizinec ji uspořádal schůzku v hotelu za účelem vážného rozhovoru.

„Stála jsem na parkovišti na určeném místě a čekala jsem na policistu, když jsem za sebou uslyšela hlas: „Mami, to jsem já.“

Zdroj:ukr.media

Ukázalo se, že Brandyin syn ji hledal po většinu svého života – asi 45 let, a teprve v roce 2020 po absolvování testu DNA s ní dokázal navázat spojení.

„Obvykle neplaču, ale byl to jeden z těch okamžiků, kdy jsem se vzdal. Cítil jsem, jako bych se díval na starší verzi sebe sama,“ přiznal Wes.

Zdroj:ukr.media

Fenner řekl své matce, že vyrůstal v lásce a prosperitě, a později se oženil. V Brendině životě se tak objevil nejen syn, ale také devítiletý vnuk.

Žena byla nejvíc překvapená tím, jak si byli podobní s jejím synem.

„Vůbec jsme se neznali, ale on poslouchá stejnou hudbu a sleduje stejné filmy jako já. Máme stejný smysl pro humor. Vím jistě, že to je můj syn a to je jen začátek naší cesty.“

PSALI JSME: PO MOSTĚ ŠEL NEMOCNÝ PES A NAJEDNOU VEDLE NĚJ ZASTAVILO AUTO

PŘIPOMÍNÁME: MUŽ OTEVŘEL PODEZŘELOU KRABICI STOJÍCÍ NA POLI: NEBYL TAM NÁHODOU, BYL TO OSUD

Share