Žena zachránila tři štěňata: mláďata však byla velmi zvláštní a není jasné, jak se k chovatelce dostali a proč ona ne pochopila co to jsou za zvířata

Američanka Tonya se ve svém městě proslavila záchranou zvířat. K ní ve dne v noci přivážejí malé, nemocné zvířecí rodiny. Když se tedy po půlnoci v jejím domě ozval telefonát, nedivila se.

Zdroj: neskychno.com

Rozrušený mužský hlas na druhém konci drátu oznámil, že jedna bezohledná chovatelka má tři štěňata. Pracoval u ní jako zahradník. Muž slyšet, že ta považuje mláďata za nedostatečně vyvinutá a rozhodla se je nechat zmrznout na ulici v těsné kleci.

Zdroj: neskychno.com

Tonya tu ženu znala. Vykoupila od ní štěňata levně. Chovatelka byla ráda, že za ně dostala aspoň nějaké peníze.

Zdroj: neskychno.com

Štěňátka však byla velmi zvláštní. Byla to mláďata vlka. Není jasné, jak se k chovatelce dostali a proč ona ne pochopila co to jsou za zvířata.

Zdroj: neskychno.com

Ale pro Tonyu nebyly tyto otázky důležité. Hlavní pro ni bylo zachránit zvířata. Oni byli velmi slabí a vyžadovali péčí.

Zdroj: neskychno.com

Následující měsíce Tonya vychovávala malé dravce. Svým svěřencům dokonce ona dala krásná indiánská jména – Wakipi, což znamená tančící stín, Yayutu – Zpívající pro mě a Vanagi – co znamená  hlavní duch.

Zdroj: neskychno.com

Mimochodem, Tony má správné příjmení – Littlewulf nebo malý vlk.

Zdroj: neskychno.com

Share