Zkouška všímavosti: kolik koní vidíte na obrázku

První testy na identifikaci osobnostních rysů se objevily ve dvacátých letech minulého století. Ty byly široce používány ke zjednodušení procesu výběru personálu do ozbrojených sil. K dnešnímu dni existuje velké množství takových testů, jejich cílem je od klinické psychologie až po poradenství ohledně vztahů.

Doporučujeme, abyste podstoupili podobný test. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku po zobrazení obrázku. Neměli byste příliš pečlivě studovat obrázek, jen se podívejte a řekněte, co vidíte.

Zdroj: neimovirno.com.ua

Vidíte 1-5 koní

Jste člověk, který dokáže někdy představit věci, které překračují jejich skutečný význam. Pokud jste vsadili na něco úspěšného, pak děláte vše pro úspěch. Díváte se na věci trochu jinak, ale to vás nedělá egocentrickým. Snažíte se podávat fakta přímo, takže je těžké, abyste něčemu věřili. Ve sporech se nevzdáváte. Jste člověk, který věří v předtuchy a nestará se o to, co si o vás lidé myslí.

Vidíte 5-10 koní

Pokud vidíte 5 až 10 koní, pak jste člověk, který bere věci vážně a v každé situaci se snažíte dělat to nejlepší. Jste perfekcionista, velmi inteligentní a vždy se zaměřujete na své povinnosti. Je nepravděpodobné, že máte potíže při dosahování cílů, které jste si stanovili. Někdy však můžete být trochu nedbalí, i když to není charakteristický rys pro perfekcionisty. Ale někdy se to stane a určitě jste si toho všimli.

Jste člověk, který miluje plánovat vše předem. Bez váhání opakujete věci, zvláště když víte, že to vede k naplnění vašich cílů. Jste sebevědomá osoba. Někdy podceňujete věci a to vede k selhání. Ale nedovolíte, aby vás takové věci ovlivnily a vždy pokračujete dál.

Vidíte 11 koní nebo více

Pokud vidíte 11 koní nebo více, pak jste velmi pozorný a detailní člověk. Máte schopnost vnímat mnoho věcí, které ostatní prostě nevidí. Když máte práci, kterou děláte, určitě ji děláte pečlivě, aniž byste vynechali detaily.

Rádi děláte svou práci metodologicky podle postupu nebo sady pokynů. Ale nezapomeňte, že vaše pozornost k detailu může být použita v jiných situacích. Jste osoba, která není spokojena jen s pozitivním výsledkem, snažíte se překonat úkol. Vaše vytrvalost a touha po dokonalosti obvykle způsobují, že jste na základě výsledků neobjektivní. Doporučujeme držet krok s většinou a nebrat věci příliš vážně.

Share