Mikádo dělá ženu stylovější a mladší, osvěžuje její tvář a je docela elegantní

V této sezóně se stylisté doporučují podívat na následující druhy mikádo.

Zdroj:wlife.site

Zdroj:wlife.site

Pokud máte zaoblenou tvář, to je to, co potřebujete, protože mikádo dokonale táhne ovál a dělá tvář elegantnější. Další důležitá věc je, že tento účes vizuálně omlazuje a dělá postavu „lehčí“. Tato verze mikádo je samozřejmě stylová, vytváří dojem dobře upravených vlasů. Pro ty, kteří táhnou k neobvyklým řešením, můžete udělat asymetrický střih. Díky tomu budete vypadat ještě stylovější.

Zdroj:wlife.site

Zdroj:wlife.site

Zdroj:wlife.site

Zdroj:wlife.site

Dobrá volba pro ty, jejichž vlasy jsou dostatečně silné a neovládatelné. Ale pokud máte tenké a vzácné pramenů zapomeňte na tuto variantu, protože ještě více zdůrazní nezdravý vzhled vlasů. Tato možnost je elegantní, harmonická a dokonale se hodí do jakéhokoli vzhledu. Husté prameny budou světlejší a celý styling nebude obtížný.

Zdroj:wlife.site

Zdroj:wlife.site

Pokud chcete ukázat všem svůj dokonalý krk, vyberte si tuto možnost mikádo. Krk zůstane otevřený, ale délka nebude příliš krátká. Zvednuté prameny vytvoří objemový efekt, budete vypadat jemněji. Doplňte kompozici dlouhou ofinou, která upraví obličej a upozorní na vzhled. Mikádo vypadá dobře se všemi odstíny pramenů.

Hlavní věc na objemném mikádo je zvolit správnou délku, proto se nejdříve poraďte s kadeřníkem. Pokud jde o odstín vlasů, vysoce kvalitní zbarvení skryje šedé vlasy a dodá svěží vzhled. V této sezoně se však přírodní šedé vlasy staly jakýmsi trendem. Pokud se vám hodí popelavý tón a šedé vlasy jsou celkem jednotné, můžete barvení úplně opustit. Účes v tomto případě bude co nejpřirozenější.

Zdroj:wlife.site

Zdroj:wlife.site

Mikádo si v roce 2020 může být tradiční, ale určitě budete vypadat stylovější díky moderním doplňkům a technikám. Nebojte se experimentovat a změnit obraz, pokud je to dobře promyšlené, má vždy na vzhled pozitivní vliv.

Share