Známý herec zvítězil koronavirus: Jak Petr Vágner pomáhá lidem se stejnými problémy

43letý herec Petr Vágner se nedávno přesvědčil, že koronavirus je nebezpečnější než všechny známé chřipky. Nakazil se covidem před měsícem, a měl středně těžký průběh nemoci.

Před onemocněním covidem zjistil, že v nemocnicích je nedostatečný počet plazmy pro nemocné. Kvůli tomu se rozhodl, že pro potřebné bude darovat vlastní krvi. Takovou pomoc doporučuje i svým fanouškům.

Zdroj: youtube.com

Herec před nákazou koronavirem zavolal svým kamarádům, kterým řekl, aby se zapojili do pomoci zdravotnickým organizacím, který mají nedostatek transfúzních přípravku pro léčbu nemocných.

Díky Petru, velké množství sportovců darovali vlastní krve zdravotnickým organizacím. Podpořil ho s darováním i ministr zahraničí Tomáš Petříčka.

Zdroj: youtube.com

Herci a sportovci z celého Česká přijeli do Prahy na odběr krvi. Momentálně sportovec a herec nemůže soutěžit a natáčet se v seriálech a filmech, kvůli tomu se rozhodl darovat krve.

“Budu sbírat medaile darováním krve. Bronzovou už mám a do stříbrné mi chybí ještě sedm odběrů,” napsal na svých sociálních sítích Vágner, který je moc rád, že jeho okolí ho v darování krvi podpořilo.

Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: PŮVABNÁ HEREČKA Z ORDINACE PROZRADILA SKVĚLOU ZPRÁVU RODINĚ A FANOUŠKŮM: ČEKÁ PŘÍRŮSTEK DO RODINY

PŘIPOMINAME: DRUHÁ VLNA KORONAVIROVÉ EPIDEMII V ITÁLII: JAK SE CÍTÍ ALENA ŠEREDOVÁ V KARANTENĚ

Share