Láska nezná hranice: Evropská kráska popadla nigerijského prince

Natálie měla jen 21 let, když představila rodinu Jacobovi. Byla zamilovaná do inteligentního spolužáka, dlouho s ním mluvila, a chtěla s ním zůstat po zbytek svých dní. Znali se několik let, sblížili se a během minulého roku se stali přáteli. A za několik měsíců se navzájem zamilovali.

 

Zdroj: optim1stka.ru

 

Ale z nadcházejícího známosti se děsila. Spolužák studoval jako student na výměnném pobytu. Původem z Nigérie, s černou kůží, působil ve vnitrozemí krajiny smíšeným dojmem.

 

Zdroj: optim1stka.ru

 

Nakonec ale přiměl všechny členy domácnosti, aby se do něj zamilovali, sotva začali spolu chodit pokoušel se mluvit jejich jazykem, což prokázalo dokonalé chování a znalosti jejích kultury.

 

Zdroj: optim1stka.ru

 

Jeho klid, laskavost a jemnost okouzlila celou rodinu. A slib pojmenovat prvního syna tak, jak zní rodné jméno Natálie, příbuzné pobavil. Rodiče byli také dojati – všichni se těšili na narození veselého a hezkého chlapečka.

Je pravda, že muž nežertoval. Jejich jméno a příjmení bylo velice podobné, a tak si myslel, že Sokolova je jméno, tedy prostřední jméno jeho nevěsty.

 

Zdroj: optim1stka.ru

 

Chyba byla vyjasněna a na jména již nebyly vzneseny žádné nároky. Když Natálie odletěla za Jakeovou rodinou, došlo také k několika incidentům. Velkorysý dárek, balení červeného kaviáru, na příbuzné nezapůsobil. Podařilo se jim to jíst pouze vařením s rýží a masem. Jídlo navíc ochutili bujónovou kostkou, protože odhodit ji znamená nemít úctu k věcem. Ale i tehdy jsme na to trochu mysleli dopředu, smáli se. Mezinárodní skandál se tedy nekonal.

 

Zdroj: optim1stka.ru

 

Pár hrál dvojitou svatbu. První podle zvyků nevěsty, od výkupného po bochník chleba. A podle afrických měřítek byla oslava velmi malá, přijela pouze rodina a blízcí přátelé novomanželů.

 

Naproti tomu africká svatba spojila dva tisíce lidí, byla téměř královských rozměrů. Je sice pravda, že dary vůbec nebyli královské, v Africe není zvykem dávat dary mladým lidem. A jídlo bylo jen symbolické: sladký nápoj, rýže a nějaké maso.

 

Po svatbě se mladí lidé usadili v pětipokojovém domě. Oni a 10 dalších lidí, kteří žili ve zbývajících 4 místnostech. Ano, je to trochu přeplněné, ale v Africe je zvykem žít s maximálním zhutněním.

 

Zdroj: optim1stka.ru

 

Jacob stále hledal práci, ale Natálie odmítla být jenom hospodyní bez práce a bez svých peněz. Zvládla složitost manikúry a rychle získala klienty. Lidé byli ochotni se přihlásit k neobvyklé bílé dívce. A pak jí dokonce pozvali do modelingového průmyslu. Nezůstala ale dlouho při modelech, a začala pracovat jako novinářka v módním časopise.

 

Zdroj: optim1stka.ru

 

Kdo by si myslel, že skromná dívka dokáže v tak vzdálené zemi uspět?

 

Koupila si auto a otevřela obchod, ráda poznávala zemi, cestovala se svou rodinou. Přátelé ji mohli jen obdivovat: Natalie se stala skutečnou „lokomotivou“. Její manžel ji ve všem podporoval.

 

Zdroj: optim1stka.ru

 

První syn se objevil docela rychle, a tady se blízké sousedství hodilo. Chlapec nemá o chůvy starost. A potom novorozená sestřička ho dlouho o samotě nenechala. Ukázalo se totiž, že děti jsou krásné, jak je tomu často ve smíšených manželstvích.

 

Natalie navštěvuje svou zemi a rodinu tak často, jak jen může. A příbuzní vidí: marně ji nepustili. Chytrá a energická, dívka se dobře vyrovná se životem a užívá si každý jasný okamžik.

 

PSALI JSME: KTERÝ PÁR JE PODLE VÁS NEJŠŤASTNĚJŠÍ: ODPOVĚĎ PROZRADÍ O VAŠEM VZTAHU VÍCE, NEŽ BYSTE ČEKALI

PŘIPOMÍNÁME: PŘED 10 LETY SE TOMUTO PÁRU VŠICHNI SMÁLI: DNES SE MANŽELÉ ZMĚNILI A JEŠTĚ VÍCE PŘEKVAPILI SVĚT

 

Share