“Zpěv, hudba a koncerty pro ni byly vším”: Sdíleli poslední fotografie Pilarové před vážnou nemoci

Eva Pilarová zemřela před půlrokem, 14.března, ale i dnes její okolí sděluje na internetu velké množství její fotek z minulosti. Nový snímek je unikátní.

Zdroj: youtube.com

Dávná kamarádka Evy sdílela fotografii, na které Pilarová kouři cigaretu. Od svého zlozvyku zpěvačka se zbavila moc rychle. Důvodem přestat kouřit se stala rakovina.

V sedmdesátých letech Pilarová byla jedna z nejpopulárnějších v Veske republice. Svůj život si užívala, ale jednou se dozvěděla, že má rakovinu.

Zdroj: ahaonline.cz

“Doktor se jí zeptal, zda chce ještě zpívat,” řekla kamarádka Pilarové. Eva svůj život bez zpívání představit nemohla. “Zpěv, hudba a koncerty pro ni byly vším,” dodala kamarádka.

Lékař řekl zpěvačce, že kvůli svému vážnému onemocnění musí přestat kouřit. Eva to udělala ihned. Přišla domů, a dala cigaretovou krabičku do zásuvky. Nikdy potom ve svém životě nekouřila.

Zdroj: youtube.com

Pilarová od někoho uslyšela, že jestli člověk přestává kouřit, musí moc často a dlouho chodit. Zpěvačka tak i udělala, a začala cvičit venku a moc často chodit do Nerudovy ulice.

Její kamarádi a kolegové moc často ptali, jak přestala kouřit natolik rychle, na co zpěvačka odpovídala: “Všechno je v hlavě. A já si to proste vzala do hlavy.” Stejným způsobem zpěvačka ukončila i s alkoholem

Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: HOLČIČKA A JEJÍ STRÝC SE STALI HVĚZDAMI INTERNETU: NENÍ MOŽNÉ SE NEZASMÁT PŘÍ POHLEDU NA NĚ

PŘIPOMINAME: ZVEDLI SE NEJENOM DIVACI, ALE I POROTCI: NOVÝ VÍTĚZ TVÁŘE

Share