Pět důvodů, proč muži odcházejí od módních krásek do obyčejných žen

Zradu je obtížné pochopit a odpustit, ale ještě obtížnější je pochopit, jak by muž mohl opustit krásku kvůli nenápadné ženy. Okouzlil jsi? Zhypnotizovaný? Expert tvrdí, že takové příklady jsou normální a není třeba zde hledat žádnou černou magii.

Zdroj: youtube.com

Při prvním kontaktu hodně záleží na vzhledu. Toto je faktor přitahující pozornost. Když je žena krásná, dobře upravená, štíhlá, má větší šanci. Přestože jsou stejné šance pro dívku, která je méně krásná, ale okouzlující a zajímavá v komunikaci. Elena Sur identifikuje pět nejvýraznějších příkladů, kdy muž může snadno opustit krásku.

Zdroj: youtube.com

1. Útěk z prázdné krásy

Existují krásky, které usilují o to, aby jejích byl vzhled dokonalý. Ale za touto obálkou je nic. Za takovou krásou není ženská energie, ale je zde jen: „Dej, dej, dej.“ Dej na nová prsa, ke kosmetičce, fitness trenérovi atd. Prázdná, náročná panenka může být rychle otravná. A samozřejmě, když se člověk setká s láskyplnou „nedokonalou“ dívkou, vybere si ji, příjemnou a zajímavou.

2. Nevděčnost krásek

Krása může ze ženy udělat egoistu. Když si od zvykne na pozornost, že pro ni je díky její vnější přitažlivosti všechno jednoduché, stává se zkaženou a nevděčnou. Pokud muž neustále něco dělá pro svou královnu a ona znehodnocuje vše, co pro ni muž dělá, pak muž v určitém okamžiku přestane dělat cokoli. Muž se z toho pokusí uniknout někomu, kdo ho ocení. A i když je to jednoduchá, čistá a milá dívka, ale dívá se na něj jako na boha, bude mu jedno, jak vypadá.

Zdroj: youtube.com

3. Pokud má kráska skryté strachy a komplexy

Často se stává, že krásná žena prostřednictvím vnější krásy kompenzuje své obavy, starosti, komplexy. Je navenek královnou, ale vždy ji trápí nejistota. Pochybuje, zda ji muž opravdu miluje, a neustále vyžaduje důkaz této lásky. Bez jakéhokoli důvodu může žárlit. Nároky a úplná kontrola mohou člověka unavit a on odejde.

4. Když člověk nemůže věřit své krásce

Muži potřebují od ženy dvě věci. Zaprvé, uznání a respekt. Zadruhé, muž očekává od ženy loajalitu a oddanost. Často krásné ženy, obklopené pozorností opačného pohlaví, nevěrné. A i když je kráska věrná, ale každou chvíli muž vidí, jak se na ni dívají ostatní, jak si s ní flirtují, může se unavovat neustálými obavami o věrnost. A pak muž uteče k méně atraktivní ženě, kterou není třeba s nikým sdílet, která je mu vděčná, oceňuje a neuvěřitelně šťastná, že ho takového má.

Zdroj: youtube.com

5. Pokud krásná žena nespěchá porodit děti

Muž může krásku opustit, pokud nemá pocit, že se může stát dobrou matkou svých dětí. Muž v rodině, který touží po velké a šťastné rodině, může být zklamán. Pokud kráska odmítne hovořit o narození dětí, bude muž, pro kterého je toto důležité téma, hledat tu, která se stane dobrou matkou pro společné děti.

Zdroj: youtube.com

Pokud chce žena být milovanou, musí se milovat především sama a být přirozená. Když má ve svém srdci laskavost, vždy k sobě přitáhne toho vyvolaného muže.

PSALI JSME: „DESET ÚŽASNÝCH TRANSFORMACÍ „: JAK VYPADAJÍ ŽENY, KTERÉ SE KARDINÁLNĚ ZMĚNILY

ČTĚTE TAKÉ: DÍVKA SE OBLÉKLA JAKO „UNAVENÁ MAMINKA“ A PROSLAVILA SE PO CELÉM SVĚTĚ

Share