Smůla se jí lepí na paty: zpěvačka Věra Martinová přišla skoro o 250 tisíc korun

Začátkem letošního roku zpěvačka Věra Martinová uvedla, že chce nahrát nové album. Fanoušci na to čekali devět let, takže když uslyšeli tuto zprávu, byli prostě nadšení. Na nahrávání nového alba potřebovala 250 tisíc korun, ale fanoušci jen za první měsíc poslali 246 272 korun. Vše probíhalo prostřednictvím crowdfundingu Hithit. Ale všechno se nestalo tak, jak bylo původně plánováno, vrátila peníze fanouškům a za album zaplatila sama.

Zpěvačka Věra Martinová oslavila 2. února 60 let. Dárek od ní ale dostali její fanoušci, ne ona.

Zdroj: Profimedia.cz

Nahrála nové album Meritum, na které fanoušci čekali celých devět let. Pro ně to bylo velké a velmi příjemné překvapení.

Ale protože na nahrávání alba jsou potřeba peníze, zpěvačka požádala své fanoušky o pomoc. Nahrát písničky a vydat je na prodej je velmi nákladná záležitost, někdy se to ani nevyplatí.

Autor: Pavel Dvořák

Na crowdfundingovém projektu Hithit bylo napsáno, že zpěvačka poprvé po dlouhé době chce nahrát ambiciózní album a že to bude nový zvuk.

Pokud dříve zpěvačka hrála a zpívala pouze country hudbu, pak toto album mělo být směsicí některých různých žánrů.

Autor: Lenka Hatašová

„Lze cítit inspiraci nejen českou hudbou 60. let, ale zároveň dokonce vliv až třeba Motown soulu“ bylo napsáno na Hithitu.

Zpěvačka chtěla fanouškům poděkovat za jejich pomoc, tak jim nabízela například kytarový workshop, kde by byla ona, vstup na uzavřenou zkoušku svého koncertu nebo obraz, který namalovala sama.

Zdroj: novinky.cz

Ale stalo se něco nečekaného. Celkem bylo 41 lidí, kteří se jí rozhodli poslat peníze.

Shromáždili 246 272 korun, do požadované částky zbývaly necelé čtyři tisíce korun. Protože bylo nutné vybrat 250 tisíc korun, tak tento záměr skončil neúspěchem.

Zdroj: sedmicka.tyden.cz

Tyto peníze byly automaticky odeslány zpět jejím fanouškům.

Z toho vyplynula jedna velmi logická otázka, proč zpěvačka v poslední den sama neposlala čtyři tisíce korun, aby měla jistotu, že dostane čtvrt milionu.

Zdroj: Profimedia.cz

Tato otázka zaujala novináře, ale Věra Martinová na jejich telefonáty a SMS nereagovala.

Po této příležitosti, zklamáni byli i její fanoušci i ona sama. Nyní už ale nebude konat uzavřená zkouška koncertu, nebude obrazu či dlouho očekávaného alba.

Psali jsme: „ODTAJNĚNÉ SOUKROMÍ PEŠTOVÉ A HABERY V USA“: ODKRÝLA PŘEPYCHOVÉ AMERICKÉ BYDLENÍ A DODALA, ŽE PLÁNUJE PRACOVAT JAKO MODELKA DO 80 LET

Share