23letý chlapec se během jednoho dne stal otcem a dědečkem: Jak to dopadlo

Tommy Conolly, 23 let, byl obyčejným studentem. Silný muž studoval dobře, nezapomínal odpočívat a sportoval. Přemýšlel o kariéře sportovce, když se jeho život neočekávaně změnil.

Zdroj: daily-nov.biz.ua

Za pouhý týden se z veselého studenta proměnil mladík v starostlivého otce a dědečka. A ten chlap to udělal, aby zachránil dva blízké lidi najednou!

Život Tommy se změnil, když Angela zaklepala na dveře jeho domu. Ten chlap mnoho let nekomunikoval se svou sestřenicí a pamatoval si ji jako dítě.

Zdroj: daily-nov.biz.ua

Sedmnáctiletá Angela byla těhotná.

Zdroj: daily-nov.biz.ua

O několik let dříve se dospívající dívka zapojila do špatné společnosti a téměř se stala drogově závislou. Nyní její rodina se rozhodla, že se znovu ujme starého, a proto vyhodila ji z domu.

Zdroj: daily-nov.biz.ua

Dívka, jejíž těhotenství se už chýlilo ke konci, neměla vůbec peníze. Vzpomněla si na Tommyho a přišla k němu, ve skutečnosti v nic nedoufala. Reakce studenta však ohromila nejen ji, ale i všechny kolem ní.

Zdroj: daily-nov.biz.ua

Když se Tommy dozvěděl o situaci, rychle začal řešit tento problém. Adoptoval svou sestřenici, a stal se tak otcem i dědečkem. Kromě toho mladý muž našel několik práce, aby poskytl Angele a novorozenému dítěti vše potřebné.

Chlap říká, že právě pochopil: pokud vyhodí Angelu na ulici, ona prostě zemře s dítětem

Zdroj: daily-nov.biz.ua

Tommy je přesvědčen, že s jeho pomocí se dívka bude moci vrátit do společnosti a znovu se setkat s rodinou a otcem jejího syna.

Při všem Tommy nezapomíná učit se. Říká, že péče o sestřenici mu nezabrání absolvovat vysokou školu. Lidé, obdivovaní cílevědomostí a dobrosrdečností mladého muže, mu přišli na pomoc.

Co si myslíte o tomto příběhu? Sdílejte svůj názor v komentářích!

Share