“Říkala, že už nedopustí, aby měl kvůli ni starosti”: Jiří Krampol vyplnil poslední přání své manželky Hany

82letý česky herec Jiří Krampol, v pondělí, ztratil svou oblíbenou manželku Hanu. Měla vážné zdravotní problému kvůli cigaretám a alkoholu, ale žena zemřela velmi nečekaně pro všechny.

Manžel Hany Jiří před její smrti splnil ji poslední přání, chtěla vypadat jako Marylin Monroe, a kvůli tomu v sobotu vyrazila k kadeřníkovi.

Zdroj: denik.cz

Krampolová měla problémy se zdravím, ale opustila nemocnici před měsícem, aby byla se svým manželem v poslední chvíle. Ale nejvíc po nemocnici Hanu trápil její vzhled.

Chtěla vypadat velmi hezky, aby její manžel měl radost z toho, jak úžasně vypadá jeho oblíbená manželka. V kadeřnictví Hana si nechala udělat nový účes a také změnit barvu svých vlasů.

Zdroj: extra.cz

Kosmetik Pity, který nalíčil Krampolovou v sobotu řekl, že její smrt je velmi nečekaná a neuvěřitelná. “Byla v sobotu veselá, chlubila se, že už má zase kila nahoře, a měla z toho radost jak malá holka,” uvedl Pity.

“Měla z toho ohromnou radost. Moc ji těšilo, že bude zase hezká. Říkala, že si to Jiří zaslouží, za všechno co s ni vytrpěl, když byla nemocná. Mluvila o sobě, že se ji povedlo uzdravit, a byla na sebe hrdá,” dodal kosmetik Pity.

Zdroj: extra.cz

Podle slov Pity, jediná věc, která trápila Hanu byla její noha, na kterou se nemohla postavit kvůli operaci, kterou měla nedávno. Žena se moc těšila, že svému Jiří bude zase vařit jídlo, ale bohužel, to nezvládala.

Po odcházení z salonu Hana byla velmi veselá a šťastná, a když se podívala do zrcadla, řekla, že doma muže být zase veselo. Její manžel Jiří ji pochválil: “Konečně jsi zase moje sexy blondýnka”.

Zdroj: ahaonline.cz

Kvůli svému zdravotnímu stavu Krampolová v poslední době že svého života vynechala alkohol a kafe. “Když se na něj podívám, zvedá se mi žaludek,” řekla Hana Pitymu.

Krampolová se zbavila od alkoholu a cigaret, ale neodpustila elektronické cigarety, což moc zlobilo její manžela Jiří. “Ještě s tím když přestane, tak budu mít radost, věřím, že to zvládne,” řekl dva dny před smrti Hany Krampol.

Zdroj: super.cz

Share