Již víme, co dal princ Harry Meghan Markle k narozeninám

Zasvěcenci více než jednou informovali, že Meghan Markle a princ Harry se milují tak, že si rádi udělají navzájem různá malá překvapení a dary se skrytým významem. Informace o jednom z těchto dárků unikly do tisku po narozeninách princovy manželky – 4. srpna jí bylo 39 let. Říkalo se, že Meghan shromáždí přátele na párty v Montecito, poblíž Santa Barbary, ale plány na hlučné oslavy nebyly určeny k realizaci. Myšlenka na večírek se odložila až do lepších časů, omezila se na rodinnou oslavu – vedle ní na její narozeniny byl manžel Harry, matka Doria a syn Archie.

 

Zdroj: Express.co.uk

 

Ve svém novém domově v Los Angeles princ připravil tříchodovou večeři pro svou milovanou manželku. Doria mu pomohla a večer se starala o svého vnuka, aby mohla být její dcera a zeť sama.

 

Zdroj: Us.hola.com

 

Harry dal Meghan čokoládový dort, nový náhrdelník a zarámovanou fotografii, kterou osobně pořídil. Podle zasvěcených osob strávil dlouhou dobu přípravou na narozeniny své ženy a snažil se, aby byla její dovolená nezapomenutelná.

 

Zdroj: Refinery29.com

 

Všimněte si, že Markle obvykle blahopřeje svému manželovi k významným datům, takže cítí její lásku a silné spojení. U příležitosti svého druhého výročí svatby postavila na zahradě svého domu stan, koupila spacáky, uvařila večeři, a tím znovu vytvořila atmosféru svého výletu do Botswany, kde se zamilovali.

Zdroj: Townandcountrymag.com

 

Share