„Česání se věnuji zhruba hodinu a půl“: Proč si princezna Locika už víc než dvacet let nemyla vlasy, které jí sahají až na zem

Frankie Cluneyová je mladá žena, která se po celém světě proslavila svými krásnými, vlnitými, dlouhými a hustými vlasy, nebo spíše tím, jak se o ně stará.

Frankie žije ve Velké Británii, má 34 let, pracuje v divadle a baví ji fotografie. Locika okouzlila britská média.

Zdroj: tourister.ru

Její vlasy jí sahají až na zem. Frankie pečuje o ně i několik hodin denně.

Dlouhé vlasy jsou součástí její práce, hlavním objektem na fotografiích. Je nemožné si nevšimnout takové délky kudrlinek a lidé na to často reagují a ptají se: „Jak se staráte o svoje vlasy?“

Zdroj: tourister.ru

Tajemství je jednoduché.

Zdroj: tourister.ru

„Česání se věnuji zhruba hodinu a půl. Hodně času mi zabere i jejich úprava. Aby držely u sebe v nějakém účesu, musím používat pletací jehlice nebo si dělám dlouhé copy,“ svěřila se Frankie.

Zdroj: tourister.ru

Žena si neumývá vlasy (více než 20 let) a nepoužívá speciální kosmetiku vůbec.

Zdroj: tourister.ru

„Čím delší vlasy jsem měla, tím déle se musely foukat a používat na ně víc šamponu, který se z nich špatně dostával. Tak jsem s tím přestala,“ sdělila.

Zdroj: tourister.ru

Přiznává, že prvních pár měsíců zažila strašné nepohodlí: pokožka hlavy ji svěděla a vlasy se mastily. Ale postupem času všechny problémy zmizely. 20 let si žena neumývala vlasy a poznamenává, že vypadají skvěle.

Zdroj: tourister.ru

„Jakmile si kůže zvykla, už jsem šampony nepotřebovala,“ tvrdí Frankie.

Zdroj: youtube.com

Jako dítě Frankie snila o dlouhých vlasech. Už ve věku 13 měla cop až do pasu.

Share