V obchodě se zvířaty koupil muž všechno, do čeho pejsek z útulku strčil čenich

Mladý muž se rozhodl psovi nic neodepřít, protože pejsek jménem King trpěl a opravdu si tuto dovolenou zasloužil.

 

Zdroj: youtube.com

 

„To je pro mě? A tohle taky? “ – zeptal se očima šťastný pes, který byl v obchodě se zvířaty. Dnes byl jeho zvláštní den a přišel si vzít s sebou, co se mu líbí! Před tím žil chudák 12 let na ulici, a nevěděl jaké to je být milován!

 

Zdroj: youtube.com

 

King strávil většinu svého života na ulici. A jednou ho řidič z nedbalosti srazil, poté byl pes vážně zraněn. Naštěstí si ho lidé všimli a přivedli do útulku, kde byl pes předán veterinářům. King podstoupil složitou operaci: museli mu odstranit zraněnou tlapku …

 

Zdroj: youtube.com

 

Zpočátku dobrovolníci doufali, že si lidé budou chtít sirotka vzít domů, ale všichni kolem něho jenom prošli, nechtěli si Kinga „adoptovat“. Uplynuly měsíce a v útulku starší pes bez přední tlapky jenom seděl a čekal.

 

Zdroj: youtube.com

 

Všechny tyto bolesti byly až do okamžiku, kdy se o něm dozvěděl Rocky Kanaka. Mladý televizní moderátor se rozhodl, že z pejska udělá hrdinu programu Dog Day Day Out a potěší Kinga tím, co možné je! Rocky šel spolu se psem do obchodu s chovatelskými potřebami, aby si pes mohl vybrat jakýkoli produkt jenom pro sebe! Mladý muž se rozhodl Kingovi nic nepopřít, protože starý pejsek trpěl a opravdu si tuto dovolenou zasloužil.

 

Zdroj: youtube.com

 

Myšlenka byla jednoduchá: pes se dotkne všeho, co má rád, a Rocky tuto věc okamžitě bez váhání pro něho koupí. V procesu nakupování se tedy v nákupním košíku objevil dinosaurus, velká koule, obrovská kost, sladkosti, provaz a dokonce … herní komplex pro kočky! Mimochodem, náš hrdina si také vybral krmivo pro kočky, i když vedle něj byl pes! Jedinou věcí, kterou Rocky nedovolil Kingovi „získat“, byl křeček, i když se na něj pes díval se skutečným zájmem.

 

Zdroj: youtube.com

 

Ale nejzajímavější hrdiny programu byli před námi! Ukázalo se, že mu muž našel majitelku! Byla to žena jménem Crystal, která se šťastně s Kingem setkala. Spěchala ho obejmout, neudržela své emoce! Je pravda, že Rocky byl velmi překvapen, když zjistil, že o něm Crystal nikdy předtím neslyšela, ale to nebylo tak důležité. Muž byl šťastný, že teď King není sám a hostitelka se určitě o starého pejska postará se zájmem!

 

Zdroj: youtube.com

 

Je skvělé, že opuštěný pes již nebude muset bloudit ulicemi a bude žít alespoň několik šťastných let v teple a pohodlí.

 

 

Share