Mladá matka byla nucena po porodu opustit svého syna: O 30 let později se s ním dokázala setkat

Mladá matka nechala svého syna přímo v nemocnici, kde ho porodila, a podruhé v životě ho uviděla až o 30 let později. Žena napsala svému dítěti dopis, který chlapce přinutil nejen odpustit, ale také plakat.

Jamie Duffy, 30letý obyvatel britského hrabství Hampshire, byl v roce 1988, krátce po narození, matkou ponechán u dveří nemocnice. Dítě bylo nalezeno v tašce jen několik hodin po narození.

Zdroj: ukr.media

Dítě bylo adoptováno o dva měsíce později, ale chlapec si vždy myslel, že ho vychovávají jeho rodiče. Když Jamieovi bylo 14 let, rodiče mu řekli, jak se narodil, ale kde jeho biologická matka, rodina nevěděla.

Zdálo se, že stopa po matce byla ztracena, ale díky moderní technologii se ukázalo, že tomu tak není.

Jamie se celý život snažil najít biologické rodiče. Pak se rozhodl zúčastnit televizního programu Long Lost Family, který dává příležitost příbuzným, kteří se ztratili, setkat se.

Účastníci podstoupí testy DNA. Vědci poté hledají v databázi rodinné vazby. Jamie měl štěstí: jeho matka byla touto metodou nalezena.

Ale předtím, než se žena setkala se svým synem, kterého neviděla 30 let, napsala chlapci dopis, ve kterém matka pokusila vysvětlit, proč tak učinila.

„Když jsem s otěhotněla, byla jsem ještě teenagerka. Bála jsem se, netušila jsem, co mám dělat. Kdyby tomu někdo věnoval pozornost, naše životy by byly jiné. Okamžik, kdy jsem tě nechala, byl nejbolestivější v mém životě.

Každý den pro mě byl mučením. Moje láska k tobě je nezměrná a zůstane i v budoucnu. Jsi moje dítě a je mi to velmi líto. Tolik jsi mi chyběl. Tvůj první krok, tvá první slova. Udělala bych cokoli, abych vrátila čas,“ napsala žena.

Zdroj: ukr.media

Biologická matka nevěděla, jak se její vztah se synem v budoucnu vyvine, zda Jamie přijme matku, která ho opustila.

„Vždy jsem tě milovala a vždy budu. Jsem velmi ráda, že budu mít příležitost ti to osobně vysvětlit a obejmout tě jako před 30 lety.“

Dopis syna rozplakal a nemohl se na ni zlobit. Během prvního setkání Jamie mluvil se svou matkou tři hodiny a uvědomil si, že tato žena je úžasná: „Je to úžasná dáma. Vidět ji poprvé je neskutečný zážitek.“

Po rozloučení se svým synem poblíž nemocnice 30letá žena neřekla žádnému ze svých známých a příbuzných, že má dítě. Zároveň po celou tu dobu nerodila další děti.

Zdroj: ukr.media

Ale Jamieho biologický otec, kterého našli také odborníci z Long Lost Family, se se svým synem odmítl setkat.

Lidé, kteří sledovali, jak Jamie čte dopis matky, nemohli udržet slzy.

„Je těžké se na to dívat, moje emoce prostě vybuchly.“, „Bylo těžké to vidět. Zajímalo by mě, jak to matka překonala?“

Share