5 domácích květin, které přitahují bohatství do vašeho domova

Mnozí jsou přesvědčeni, že některé pokojové rostliny mají speciální energetické a magické vlastnosti.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Specialisté říkají, že rostliny jsou schopni přinést do domu štěstí, a dokonce i bohatství.

Zamiokulkas

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Zamiokulkas je populární díky své neobvyklé kráse a nenáročnosti. Málokdy kvete, ale jeho krása vás okouzlí. Zamiokulkas se také nazývá dolarový strom, protože jeho zelené listy jsou spojeny se stejnojmennou měnou.

A pokud listy zežloutly, může to znamenat hrozící finanční ztrátu nebo plýtvání.

Tlustice

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Tato rostlina má jiný název „peněžní strom“. Tlustice je nenáročná a po dlouhou dobu může žít bez vody, protože je schopna ukládat vlhkost v mohutných stoncích a silných listech. Podle všeobecných přesvědčení je schopna přilákat do domu bohatství, nejen pokud se o ni řádně staráte, ale také neustále komunikujete. Můžete požádat rostlinu o pomoc ve finančních záležitostech a také poděkovat za zisk a štěstí.

Pelargonium

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Pelargonium je velmi populární a lze ho najít téměř v každé domácnosti. Lákavá vůně květu, jako je magnet, který přitahuje bohatství. Šíří peněžní energii, zvláště když nádherně kvete.

Kapradí

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Kapradina je obklopena mnoha funkcemi. Hlavní je spojen s vlivem na energii člověka, buduje také vztahy a pomáhá při realizaci plánů. Kapradí navíc přispívá k úspěchu majitele ve finančním sektoru a chrání také před finančními potížemi.

Citrónovník

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Přestože pěstování citrusových stromů ve vaší domácnosti není snadný úkol, rozhodně to stojí za to. Faktem je, že tato rostlina dobře přináší ovoce a má schopnost přilákat peníze. Chcete-li do domu přilákat bohatství, umístěte strom do jihovýchodního rohu bytu. Mělo by to přinést ovoce, protože právě ony obsahují potřebnou energii.

Share