André Reinders navštívil klub pro pány: Jeho manželka Hana Mašlíková je zjevně nespokojená

V mnoha rodinách celebrit se občas vyskytnou nějaké skandály. Nedávno se nepříjemná situace stala v rodině modelky Hany Reinders Mašlíkové a jejího manžela zápasníka MMA André Reinders. Hana vždy striptýz odsuzovala, ale právě na takovou akci šel její manžel. Vše, co si o tom myslí, vyjádřila na sociálních sítích.

Hanu Mašlíkovou mnozí znají díky práci moderátorky ve Snídaně s Novou. Krátce před narozeninami svého syna Andrease se rozhodla vyjádřit na svém Instagramu.

Zdroj: Instagram

Přiznala, že už ji nebaví snažit se ze svého muže udělat vzorného manžela. Už ji nebaví lhát na sociálních sítích, že má údajně dokonalé manželství.

Zdroj: Instagram

Důvodem těchto výroků bylo, že její manžel šel do striptýzového klubu. Podle ní by manželé neměli něco takového dělat.

Zdroj: Josef Dvořák, archiv Blesk

„Bohužel některá přání jsou nadlidský úkol. Proto přestaňte snít o princi a raději přijměte realitu a život, jaký je“ řekla Hana Reinders Mašlíková.

Zdroj: Instagram

André Reinders se proti takovým výrokům své ženy bránil. Jak informuje portál Super.cz, André se právě dostal do klubu svého kamaráda a partnera.

Podle svých slov tam vypil šálek kávy, chvíli si popovídal s kamarádem a poté okamžitě odešel. Jeho manželka to však řekla veřejnosti.

Zdroj: Instagram

Pro mnoho lidí byla tato hádka překvapením, protože oba Instagramy vypadají jako profily ideální rodiny. Všichni si mysleli, že mají rodinnou idylku.

Zdroj: Instagram

Druhý den fanoušci viděli fotku, na které má Hanka několik oparů na rtech. Vysvětlila to tím, že stres začal fungovat. Špatný psychologický stav ovlivňuje vzhled.

Zdroj: Instagram

André ujišťuje, že jeho svědomí je čisté a že neudělal nic špatného. Podle svých slov sám řekl své manželce, kde byl a co přesně dělal.

Zdroj: Instagram

Dodal, že svou manželku upřímně miluje, i když si teď myslí, že ona už ho nemiluje. Proto ani neuvažoval o koketování s někým.

„Lidi, nedělejte z komára velblouda“ dodal zápasník MMA André Reinders. Podle jeho názoru někdo jeho ženě řekl tento příběh a dost přibarvil.

Zdroj: Instagram

Na svém Instagramu prostřednictvím stories zveřejnil fotky z narozenin svého syna. Tam napsal, že život není černobílý a že někdy člověk může udělat nějaké hlouposti.

Zdroj: Instagram

Dodal, že každý člověk však musí pochopit, co je v jeho životě nejdůležitější. Pro sebe už se rozhodl – je to jeho rodina a jeho syn. A pro ně je připraven udělat cokoliv.

Share