Rozloučit se s Hanou Krampolovou přišlo mnoho známých lidí: Byl tam přítomen šaman a bývalý premiér

Naposledy se rozloučit s Hanou Krampolovou přišlo mnoho příbuzných a přátel. Herec Jiří Krampol si moc nepřál, aby všichni přišli ve smutečním oblečení a vypadalo to, že splnili jeho přání. Těch, kteří přišli, bylo mnoho, ale kdo přesně tam byl?

Na pohřeb maminky přišel Hančin syn Petr se svými dvěma dětmi. I když měli během života nějaké problémy, ale stejně přišel na pohřeb. Byla tam také sestra zesnulé Hany Marie alias Majka.

Foto: Miloš Schmiedberger

Přítelem Krampolovy rodiny je bývalý premiér Jiří Paroubek. Bývalý úředník proto samozřejmě přišel na pohřeb Hany Krampolové.

Zdroj: Blesk – Martin Hykl

Dalším známým hostem byl producent Pavel Pásek. Je to velmi dobrý člověk, protože byl tím, kdo se ze všech sil snažil zachránit život svého kamaráda Jiřího Pomeje.

Zdroj: Blesk – Martin Hykl

Překvapivě Jiří Krampol pozval i svou bývalou přítelkyni. Když Monika Kvasničková začala chodit s Jiřím Krampolem, jejich hlavním problémem byl velký věkový rozdíl. Bylo jí 17 a jemu 51.

Foto: Miloš Schmiedberger

Další kamarádkou rodiny je lékařka Ivana Němečková. Přišla ve žlutých šatech a s ní další žena. Byla to právě ona, kdo s Hankou před její smrtí často komunikoval.

Zdroj: Blesk – Martin Hykl

Dáda Patrasová se dlouho kamarádila s Hanou Krampolovou, takže samozřejmě také přišla. Spolu dokonce letěli na dovolenou, a to několikrát.

Zdroj: Blesk – Martin Hykl

Svou poslední dovolenou v Tunisku trávila Hanka také s Dádou. V tu chvíli už měla zdravotní problémy. I během dovolené strávila hodně času v nemocnici.

Zdroj: Blesk – Martin Hykl

Byl také přítomen David Novotný, organizátor a ředitel soutěže Muž roku. Spolu s ním přišla Valentina Armandi, módní návrhářka.

Foto: Hykl, Machan / Blesk.cz

Protože Jiří Krampol je sportovec a ve svém věku se snaží udržet formu, přátelí se i s různými sportovci. Jedním z nich je i bývalý boxer Rostislav Osička, který byl také mezi hosty.

Zdroj: Blesk – Martin Hykl

Samozřejmě tam byl i herec a scenárista Luděk Sobota. Ti dva jsou kamarádi už dlouho, navíc spolu hodně pracovali. Spolu s ním byla i jeho manželka Adriena.

Foto: Miloš Schmiedberger

Mnoho z těchto lidí se velmi dobře zná, hodně komunikuje nebo se dokonce přátelí. Jejich osudy jsou velmi propletené.

Foto: Miloš Schmiedberger

Při posledním rozloučení hostům zpívali Natálie Grossová a Dan Matoušek. I přes mladý věk se hostům velmi líbil jejich zpěv.

Foto: Miloš Schmiedberger

Dalším jedinečným hostem byl šaman Juan Braun. Vyjádřil své proroctví o Haně Krampolové.

Share