Jaký psychologický problém z dětství vám brání žít dodnes: Vyberte si bez přemýšlení jeden obrázek, který dokonale vystihne vaši osobnost

Psychologové tvrdí, že problémy a chování v dospělosti začínají v dětských úrazech nebo komplexech.

Vyberte si jeden obrázek bez přemýšlení a zjistěte, jaký psychologický problém z dětství vám brání žít dodnes.

Zdroj: poshepky.com

Obrázek 1.

Je možné, že jako dítě jste nedostali lásku a uznání od své rodiny. Z tohoto důvodu stále trpíte nízkou sebeúctou a bojíte se čelit kritice.

Předtím, než požádáte o něco od příbuzných nebo přátel, si myslíte dlouho a problém nafouknete tam, kde nejčastěji neexistuje.

Zdroj: poshepky.com

Přemýšlíte nad jakýmkoli urážlivým slovem a hledáte důvody sami sobě. Ale přemýšlejte, kolik slov lidé říkají právě takto, z hněvu nebo proto, že měli špatnou náladu.

I když vám bude zamítnuta žádost, svět se tam nezastaví. Připomeňte si, jak moc jste již v životě dosáhli. Dosáhnete ještě většího úspěchu.

Obrázek 2.

Vaše víra v lidi v dětství byla silně otřesena. Pravděpodobně to neznamená, že vaši rodiče nekoupili vaši oblíbenou hračku.

Problém byl s největší pravděpodobností vážnější a některé velmi důležité věci pro vás, lidi, kteří byli blízko vás, neocenili a možná se dokonce smáli vašim přáním.

Proto jste již dlouho věděli, že nikdo nemůže být důvěryhodný a vždy se spoléhat pouze na sebe.

Zdroj: poshepky.com

Obecně to není špatné, lidé tohoto složení často dosahují velkého úspěchu ve své kariéře, vědě nebo podnikání. Už jste se dlouho učili, jak vypadat jako společenský a otevřený člověk, když je to pro tento případ potřeba.

Ale když mluvíte nesmysly, nikomu nikdy neodhalíte své skutečné úmysly a pocity. Váš humor je cynický a vaše reakce se mohou dokonce zdát emocionálně chladné.

To je vše proto, že už nechcete nikomu ukazovat nic a cítíte se frustrovaní.

Pokuste se však otevřít alespoň trochu před pár blízkých přátel, i když vám nerozumí, neztratíte nic, protože jste se stali dospělou a nezávislou osobou.

Obrázek 3.

Jako dítě jste měli období, kdy jste se cítili jako outsider. Možná jste byli podceňováni svými rodiči, nebo jste byli ve škole škádlení kvůli něčemu, co jste udělali.

Proto opravdu potřebujete chválu pro každou příležitost. Máte často sklon se rozhlížet a zeptat se, zda děláte správnou věc?

Zdroj: poshepky.com

Projevuje se to nejen v osobním životě, ale i v práci. Je pro vás tak důležité dělat vše dokonale, že při hledání ideálu zapomenete na zájem a touhy.

Podívejte se dovnitř a pochopte – co přesně děláte výhradně pro sebe? Buďte trochu sobecký a pomůže vám nejen najít správnou cestu v životě, ale také dosáhnout mnohem více než máte nyní.

Obrázek 4.

Možná jste byli jako dítě velmi ovlivněni ztrátou blízkého. A teď se velmi bojíte, že ztratíte někoho kolem sebe, jste mučeni strachem z možné osamělosti, která dnes ve vašem životě nemusí existovat.

Ale kvůli úzkosti a tendenci k negativním myšlenkám můžete skutečně ztratit přátele a ve vztahu k opačnému pohlaví můžete být charakterizováni přílišnou posedlostí.

Zdroj: poshepky.com

Je na čase, abyste pochopili, že naše prostředí částečně odráží to, čím jsme nyní. A pokud si nemyslíte, že můžete být opuštěni, je velmi pravděpodobné, že k tomu nedojde.

Ale i když z nějakého důvodu se rozejdete s přítelem, přítelkyní nebo dokonce manželem, musíte pochopit, že to není konec. Na světě jsou miliony lidí a po chvíli se ve vašem životě určitě objeví noví lidé.

Share