Rodina si stěžovala na zápach vycházející z domu sousedů: Policie našla uvnitř více než 100 zvířat

Mnoho z nás se musí smířit s nedbalými sousedy, ale Damienu Millerovi byla tak nepříjemná vůně z domu sousedů, že si na ni začal stěžovat a žádat, aby odstranili to, co to způsobilo. Když ani po měsících zápach nezmizel, obrátil se Damien na policii.

Zdroj: youtube.com

To, co policie zjistila, ho šokovalo!

Zdroj: apost.com

Podle WJACTV se Damien pokusil vyřešit problém se svými sousedy přátelským způsobem, ale měl podezření, že to, co se v jejich domě děje, není jen otázkou úklidu.

Když Damienova rodina již nemohla plavat ani ve vlastním bazénu kvůli vůni, došla mu trpělivost a zavolal policii.

Zdroj: youtube.com

Policie zkontrolovala majitele domů v databázi a zjistila, že se dříve účastnili týrání zvířat.

To, co našli, předčilo jejich největší obavy. V domě rodiny našli více než sto psů. Zvířata byla chována ve strašných podmínkách. Někteří psi byli vychrtlí a všichni žili ve svých vlastních výkalech.

Zdroj: youtube.com

Puch v domě byl tak silný a podmínky pro zvířata byly tak hrozné, že záchranáři museli mít speciální obleky a kyslíkové masky. Policie musela kontaktovat hasiče, aby mohli dům alespoň trochu vyčistit.

Zdroj: apost.com

Záchranný tým pokračoval v hledání dalších a dalších psů. Skrývali se ve stěnách a dokonce i v nábytku. Jakmile si mysleli, že už všechny chytili, objevili se další.

Zdroj: apost.com

Když byla zvířata odvezena do útulku, napočítali dobrovolníci 117 psů. Jedno novorozené štěně nepřežilo. Za 24 hodin poskytl útulek dary 6000 $ na pomoc psům.

Původní majitelé psů trvají na tom, že chtěli zvířatům jen pomoct.

Share