V životě Brada Pitta se objevila nová žena: Co je známo o nové kočce Nicole Poturalski

Síť diskutuje o nových fotografiích 56letého herce Brada Pitta a 27leté modelky Nicole Poturalski, které nejsou tak nové.

Ukázalo se, že se znají už delší dobu. Vyfotili je už před devíti měsíci ve VIP boxu v amfiteátru Hollywood Bowl při koncertě Kanyeho Westa.

Podle zdrojů Page Six Pitt s Poturalski randí a do Francie vyrazili na dovolenou.

Zdroj: spletnik.ru

Nicole Poturalski vyrostla v německém městě Bergkamen v Severním Porýní-Vestfálsku. Její prarodiče tam stále žijí.

„Obvykle ráda mluvím o své vnučce, ale v tomto případě vám nemohu nic říct,“ rekla babička Nicole v rozhovoru pro MailOnline o vztahu vnučky s Bradem Pittem.

Zdroj: spletnik.ru

Podle Nicoliných přátel, kteří s ní vyrůstali, snila o tom, že se stane modelkou, od osmi let a obdivovala Heidi Klum.

Zdroj: spletnik.ru

Ve škole se Poturalski zajímala o mořskou faunu a chtěla se stát mořskou bioložkou. Ve věku 13 let se ocitla Nicole se svou matkou v Disneylandu v Paříži.

Zdroj: spletnik.ru

Ve věku 19 let se Nicole a její matka přestěhovaly z Bergkamenu do Berlína, aby si vybudovala holka úspěšnou modelingovou kariéru.

Krátce po přestěhování Nicole potkala majitele restaurace Borchardt Roland Mary, který se později stal jejím manželem, a to navzdory 40letému věkovému rozdílu (nyní má Mary 68 let).

Spolu s ním vychovává Nicole sedmiletého syna Emila. Neexistují žádné informace o aktuálním stavu vztahu mezi Poturalski a Mary.

Zdroj: spletnik.ru

Je zajímavé, že v roce 2009 byl Brad Pitt pravidelným hostem v Borchardtu, když hrál ve filmu „Hanebný pancharti“. Natáčení probíhalo v Německu.

Zdroj: spletnik.ru

Kariéra Potouralski trvá 10 let, takže se kočce Brada Pitta podařilo pracovat v různých zemí. A díky tomu se naučila několik cizích jazyků – nyní mluví pěti.

Poturalski se zúčastnila módních přehlídek v New Yorku, Paříži a Miláně. Zářijové vydání magazínu Elle vyšlo s ní na obálce.

Zdroj: spletnik.ru

Share