„Je to ale dechberoucí, když člověk pozoruje celý proces stavby snu“: Rodina Tomáše Kluse si buduje vysněný ekologický domeček uprostřed lesa

Manželský pár Tomáše Kluse a Tamary jsou pro ekologický život. Dlouhou dobu si chtěli pořídit i eko bydlení. Vysněný domeček ale bohužel potřebuje více úsilí, než si mohli představit.

Zdroj: instagram.com

V současnosti rodina s 3. dětmi bydli okolo lesa v Mníšku pod Brdy a potřebují si vetší dům. To chtěli udělat v eko motivech.

Zdroj: instagram.com

Dům, o kterém sní, už začali dokonce i budovat. Tamara se pochlubila fotkou na Instagramu, kam zrovna napsala, že vybudováním se zabývá Tomášův strýc Luboš a každý krok lze snadné kontrolovat.

Zdroj: instagram.com

Domeček se jim buduje v brdských lesích s krásnými výhledy s okna. Nekteří fanoušci se docela divi, že se pár rodina rozhodla dům stavět z dřeva, prý to nejde spojit s moc ekologickým přístupem. „Jediná dřevostavba, která nám dávala smysl, byla dřevostavba z masivních panelů,“ odpovídá Tamara.

Zdroj: ahaonline.cz

Dodala, že si moc pyšná na dům a je to pěkně sledovat jak se jejich sen splňuje. Dokonce si žena uvedla, že se moc těší na to až jednou tam budou přijíždět děti. “Přístavu, kam se doufám budou vracet naše děti rádi a jednou i vnoučátka,“ uzavřela.

Share