Muž si nechal udělat DNA test: Výsledek mu přinesl spoustu zajímavých překvapení

Díky testu DNA se muži podařilo najít dvě dcery.

Zdroj: unsplash.com

Muž se rozhodl udělat DNA tesе a nelitoval, protože výsledek mu dal dceru a překvapení, která ani nehádal. Počet odhalených tajemství se ukázal být tak velký, že se jeho život úplně změnil.

V roce 2018 dostal Anthony Talmyč z amerického státu Colorado dárek od své manželky Laury, který mu doslova změnil život. Byl to test DNA, který odhalil mnohem víc, než muž očekával.

Zdroj: ukr.media

V roce 1974, kdy bylo 63letému Anthonymu 17 let, potkal dívku, která otěhotněla a brzy opustila školu. Přítelkyně řekla, že dítě není od něj, ale muž neodcházel s pocitem, že to není pravda.

Tento pocit neopustil manžela po mnoho let. Už při svém prvním setkání s manželkou Laurou, s níž se vzali v roce 2007, jí řekl, že neví jistě, zda má děti nebo ne.

Během příštích čtyř desetiletí se Anthony několikrát pokusil zjistit to od své bývalé přítelkyně, ale ona o tom odmítla mluvit.

Zdroj: unsplash.com

Lauru to znepokojovalo, takže v roce 2018, když uviděla reklamu na genealogické stránky, se žena rozhodla dát svému manželovi na Vánoce test otcovství.

O několik měsíců později dostal muž nečekaný dopis od cizinky.

„Ahoj. Právě jsem dostala výsledky testu DNA a vypadá to, že jsme příbuzní. Nebyla jsem si jistá, jestli vám mám napsat, nebo ne, jde o to, že jsi můj biologický otec.

Zdroj: unsplash.com

Byla jsem adoptovaná po narození a nevím, kdo jsou moji skuteční rodiče. Zajímalo by mě, jestli to můžete být vy. Všechno nejlepší, Reina.“

Anthony a jeho manželka nevěřili v takovou možnost a podívali se na profil ženy na webu a podobnost mezi touto ženou a mužem byla zřejmá.

Jak Anthony zjistil, 46letá Reina byla adoptována a vždy to věděla. Když vyrůstala, bohužel se hádala se svou pěstounskou rodinou a začala hledat skutečného otce.

Zdroj: unsplash.com

Naštěstí také získala jako dárek na Vánoce v roce 2018 test DNA, který ji přivedl k Anthonymu. Po této zprávě muž okamžitě napsal odpověď. Otec a dcera začali denně komunikovat, dokud se nesetkali.

„Všichni na letišti plakali,“ řekla Anthonyho manželka.

V lednu 2020 muž znovu dostal dopis od cizinky.

„Dobré ráno, Tony. Chtěla jsem vám napsat, protože jsem nedávno obdržela analýzu DNA, která říká, že jsme otec a dcera. Poslala jsem vám data k ověření s několika mými fotografiemi. Dejte mi prosím vědět. Chtěla bych vás lépe poznat,“ napsala žena Tina.

Zdroj: ukr.media

Žena také věděla, že byla adoptována, takže když vyrostla, začala hledat skutečné rodiče. Ve věku 22 let se jí podařilo najít matku, která o otci říkala jen málo.

Brzy se oba setkali osobně. Anthony byl otcem dvou dcer a Tina měla sestru, o které ani nevěděla.

Zdroj: ukr.media

„Potkala jsem svou biologickou matku a zjistila jsem, že mám dvě nevlastní sestry, ale nikdy jsme nemluvily. Ale když jsem potkala Reinu, okamžitě jsme měly duchovní spojení. Opravdu jsem ji chtěla obejmout a stát se součástí jejího života,“ řekla Tina.

Poprvé se ale všem třem podařilo setkat až v září.

„Bylo to něco, o čem jsem ani nesnil. Bylo to naprosto neuvěřitelné. Nemohu vyjádřit radost, kterou jsem cítil,“ podělil se o své dojmy Anthony.

Zdroj: ukr.media

Kromě toho muž zjistil, že není jen otec dvou dcer, ale také dědeček čtyř vnoučat a pradědeček dvou pravnoučat.

Share