„Mohlo se s Dominikou něco fatálního stát“: Šárka Rezková lituje, že pomohla nejstarší dceři Karla Gotta

51 leta česká zpěvačka Šárka Rezková rozešla se svým 52 letým přítelem Mirkem, se kterým po rozloučení začali kritizovat Dominiku Gottovou, která dlouhodobě bydlela s párem.

Šárko, jak se cítíte poslední dobu?

.

“Chvílemi je mi těžko. Snažila jsem se jenom myslet na pozitivní věci. Například moji práci, písni, a na to, co musím dělat dál. Byla jsem velmi překvapena od takové velké podpory mých fanoušků”, – řekla zpěvačka.

Proč podle vás 46 léta Dominika Gottová začala prát na veřejnosti špinavé prádlo?

“Protože jsem sdílela rozhovor s mým bývalém přítelem, ve kterém jsme mluvili o tom, jak těžko s ni bylo soužití. Nikoho nechtěla poslouchat”, – řekla Rezková.

.

“Také dcera Karla Gotta měla problémy s alkoholem a take s léky na nervy a spaní. Jsme s Mirkem byli ve strachu od toho, co by se mohlo s dcerou Karla Gotta stát. Museli jsme říct pravdu”, – dodala zpěvačka.

Čekala jste od Gottové nějakou odvetu?

“Něco jsem určitě čekala, že se proti našim slovům ohradí. Ale doufám, že Dominika se zamysli nad našimi slovy”, – uvedla Rezková.

.

Dominika říkala o nějakém muži z Chlebu, je to váš milenec?

“Je to můj bývalý spolužák, také je majitelem baru, kde jsme s nim za skleničkou kávy vzpomínali na naši dětství”, – uvedla Rezková.

Jste říkala, že jste odmítli ho nabídku být spolu. Proč ten muž tvrdil, že jste spolu měli něco?

.

“Možná protože to vždy přál. Ve svém vztahu s Mirkem jsem byla vždy šťastná, a nikdy jsem milence nepotřebovala”, – řekla zpěvačka.

“Určitě měl nějakou potřebu vypouštět do médií nějaké nesmysly o mně. Je to prostě takový člověk. Chci znovu říct, že s tím panem jsem neměla žádný vztah”, – dodala Rezková.

Kdo měl nápad na to, aby Dominika Gottová po návratu z Finska bydlela v vašim domě na Chozavé?

.

“Chtěla jsem jenom pomoci svým kamarádům , kteří řekli o takové situaci. Jsme se s mým bývalým přítelem dohodli, že dceři Karla Gotta určitě pomůžeme”, – řekla zpěvačka.

“Můj syn Dominik ji poskytl svůj pokoj, a sám přestěhoval na nějakou dobu do hostinského”, – dodala Rezková.

Litujete toho, že jste pustila Dominiku do svého domu?

.

“Vždy jsem říkala, že člověk nemusí ničeho litovat, ale tohoto rozhodnutí, které jsem učinila, dnes určitě lituji. Bohužel, nemůžu nic žadným způsobem vrátit zpátky”, – řekla Šárka.

Jak si myslíte, muže Dominika zvítězit své démony?

“Sama to určitě nezvládne, potřebuje nějakou terapii. Po příjezdu říkala, že všechny své démony má pod kontrolou, ale to ji před námi vydrželo jenom měsíc”, – uvedla zpěvačka.

.

“S muzikantem Timem dobré rozuměli. Musím říct, že vždy měli vlastní zvláštní svět, a neřešili žádné problémy v realitě”, – řekla Rezková.

“Dominika často domu přivážela láhvi s alkoholem. Nikdy neviděla jich na kuchyni, jenom v její pokoji”, – uvedla zpěvačka.

“Jednou se stala šokující událost, kdy cely dům mohl uhořet kvůli tomu, že Dominika usnula s cigaretou. Vstoupili jsme s Mirkem do jejího pokoje, a přesně zjistili, v jakem stavu byla”, – dodala Šárka.

.

Kdy Dominika bydlela v vašim domě, v novinách se objevily fotografie, na kterých všichni mohli uvidět skříně plné alkoholu a šuplík plný léku na spaní a na nervy.

“Dominika se na svém pokoji často opíjela a sjížděla. Mohla spát dva dny, když měla volno. Dominika se stala nebezpečnou nejenom pro sebe, ale i pro nás. Kvůli tomu jsme se s Mirkem rozhodli, že musí rychle odstěhovat a bydlet sama”, – řekla zpěvačka.

.

Dříve jsme psali: Talentovaný syn Aleny Šeredové pořídil nové fotky s milovanou maminkou: těhotenství probíhá dobře

Share