„Jen 7,5 milionu dolarů“: Robert De Niro začal šetřit kvůli koronavirové krizi, docházejí mu peníze

Samoizolační režim nechal tisíce filmařů bez práce a bez platu – mezi nimi byly takové hvězdy jako Robert De Niro. „Bonusem“ k těmto obtížím pro herce bylo rozvodové řízení s mаnželkou Grace Hightowerovou.

V listopadu 2018 manželé podali dokumenty k rozvodu, ale finanční problém nebyl zcela vyřešen.

Zdroj: ru.hellomagazine.com

A nyní De Niro nechce dát Grace polovinu svého 500miliontého jmění a jeho právnička Caroline Kraussová si stěžuje, že herec začаl šetřit.

Sám Robert nebyl přítomen na jednání Vrchního soudu v Manhattanu, ale svědčil prostřednictvím Skype.

Zdroj: ru.hellomagazine.com

Schůzka byla naléhavě svolána poté, co byly měsíční platby De Niro sníženy o polovinu: pokud Grace dříve dostavala 100 000 dolarů od svého bývalého manžela, nyní – 50 000 dolarů.

Grace také řekla, že ona a společné děti, 21letá Elliot a 8letá Helen, nyní se nemohou dostat na území hereckého venkovského domu kvůli pandemii: Robert se snaží neopustit své sídlo.

Zdroj: hollywoodreporter.com

Právnička Caroline Kraussová uzavřela svou řeč slovy, že žádosti bývalé ženy a dětí nedaly herci příležitost jít na zasloužený odpočinek:

„Tito lidé utratili mnohem více peněz, než vydělal. A protože tento 76letý silný muž nemůže odpočívat, protože musí podporovat jejich vybraný životní styl“.

Zdroj: theguardian. com

De Niro o ukončení své kariéry nic neřekl. Také v roce 2004 uzavřel dohodu se svou bývalou manželkou, podle které je povinen platit své ženě asi jeden milion dolarů ročně.

Caroline Kraussová připomněla, že nyní bude nemožné to udělat, protože „skromný“ zisk herce za tento rok může být „jen 7 a půl milionu dolarů, pokud bude mít štěstí“.

Zdroj: latimes.com

Přestože právník bývalé manželky toto tvrzení kritizoval, soudce zatím rozhodl ve prospěch De Niro: může i nadále platit své manželce 50 tisíc dolarů měsíčně, je však povinen jí pomoci najít letní sídlo.

Share