Které pero je pro Vás nejvíce lákavé: Prozradí to o vašem podvědomí mnohem více než si myslíte

Podvědomí obsahuje spoustu informací o nás samotných a našich potřebách.

Ukážeme si zajímavý test osobnosti, který odhalí, co vám říká vaše podvědomí a vaše intuice. V tomto testu musíte vybrat pouze jedno pero. Nepřemýšlejte příliš, zvolte to, co se Vám líbí.

Zdroj: brainum.ru

Prozradí Vaše skutečné kvality!

Pero číslo 1

Chcete v životě více rozmanitosti.

Zvolíte-li toto, jste zaseknutí v rutině. Děláte pořád to samé a máte pocit, že potřebujete něco nového ve svém životě.

Vaše volba naznačuje, že hledáte rozmanitost svých myšlenek a činů. Toto pero vás přilákalo kvůli rozmanitosti barev, které ve skutečnosti odrážejí vaše vnitřní touhy. Může to být váš osobní život nebo práce, ale potřebujete osvěžit své smysly na maximum.

Pero číslo 2

Chcete se v životě více soustředit.

Kdo si toto pero vybere, je velmi zamyšlená osobnost. Je pro vás obtížné vykonat práci od začátku do konce. Váš mozek chce pochopit spoustu věcí a mnoho věcí vás často začne nudit.

Vaše volba naznačuje, že se chcete soustředit, abyste splnili zadané úkoly a vyrovnali se sami se sebou. Pero, které jste si vybrali, vyniká, protože má několik barev soustředěných nahoře a právě tento detail upoutal vaši pozornost.

Zdroj: unsplash.com

Pero číslo 3

Chcete více tepla.

Pokud zvolíte toto pero, pak jste něžný, starostlivý a přátelský člověk. Dáváte ale více, než dostáváte. Víte, že si zasloužíte více lásky.

Vaše volba naznačuje, že si přejete více tepla. Modré pero odráží teplo a právě proto vás upoutalo pozornost. Nemusíte se ale bát, protože jste od přírody velmi laskavý člověk, a i když nedostanete dostatek lásky a pozornosti, najdete harmonii sdílením svého tepla.

Pero číslo 4

Chcete v životě více květin.

Pokud jste si vybrali toto pero, nejste příliš emotivní člověk a ve vašem životě často panují šedé dny. Cítíte se trochu unaveni veškerou negativitou kolem vás.

Vaše volba odráží vaši vnitřní touhu přidat do života zářivé barvy. Přitahuje vás barevná a živá povaha pera, protože chcete, aby ve vašem životě byla stejná jasnost.

Zdroj: unsplash.com

Pero číslo 5

Chcete více síly.

Pokud jste si vybrali toto pero, pak to naznačuje vaši touhu najít sílu pokračovat ve svých snech. Máte spoustu nápadů (nebo jeden velký nápad) a jste zaseknuti v situaci, kdy prostě nemáte odvahu překonat všechny životní překážky, které vám stojí v cestě k úspěchu.

Vaše volba naznačuje, že hledáte vnitřní sílu, jakýsi tlak zevnitř, který vám pomůže sledovat vaše ambice. Tmavé barvy odrážejí sílu, a proto upoutaly vaši pozornost. Jste téměř na hraně a vše, co potřebujete, je malé tlačení, abyste vzlétli a letěli.

Pero číslo 6

Chcete v životě více jednoduchosti.

Pokud jste si vybrali toto pero, pak se cítíte zaseknutí ve zmatku svého života. Kolem vás se toho děje příliš mnoho a máte pocit, že vás neustálé změny dusí.

Vaše volba znamená, že se jste často setkali s nesmyslností, manipulací, podvodem a zradou. Vše, co potřebujete, je klidný a jednoduchý život. Vaše volba jednoduchého, ale elegantního pera odráží stejnou touhu.

Zdroj: unsplash.com

Pero číslo 7

Chcete větší stabilitu.

Pokud jste si vybrali toto pero, jste unavení z toho, že jste unavení. Pracovali jste příliš tvrdě, abyste byli tam, kde jste teď. Bez ohledu na to, kolik úsilí jste do práce vložili, prostě se necítíte úplně šťastní.

Vaše volba odráží vaši touhu najít stabilní platformu pro rozvoj. Pero vyniká svým důsledným výběrem barev, a to upoutalo vaši pozornost.

Pero číslo 8

Chcete zapálit jiskru.

Pokud jste si vybrali toto pero, pak vás monotónní život strašně nudí. Ve vašem životě je stagnace, které se jednoduše nemůžete vyhnout.

Vaše volba znamená, že v životě potřebujete jiskru, kterou můžete zapálit svou vášní. Potřebujete jen malý jasný detail, abyste se cítili živější.

Share