„86letá nevěsta věděla, jak udělat dojem“: Ohromila nejen hosty, ale i tisíce lidí po celém světě

Každá nevěsta je ve svůj svatební den krásná. Tato žena však ohromila nejen hosty, ale i tisíce lidí po celém světě, kteří tyto fotografie viděli.

Millie Taylor-Morrison vždy byla známá svým smyslem pro styl.

Zdroj: vinegred.ru

„Nezáleží na tom, kam jde – do kostela, navštívit rodinu nebo nakupovat, vždy má účes, makeup a podpatky,“ říká o ní vnučka.

Když se provdávala za Harolda Morrisona, její vzhled byl dokonalý.

Zdroj: vinegred.ru

Poprvé se setkali v padesátých letech minulého století při návštěvě kostela. Harold byl dokonce mezi hosty na svatbě Millie v roce 1952. Po 40 letech zemřel její první manžel a v kostele se znovu setkali.

Zdroj: goodhouse.ru

Když Harold onemocněl, každý týden ho doprovázela na nedělní bohoslužby. Tak bylo osm let, a když se Harold znovu cítil horší, sama Millie mu navrhla, aby žili společně. Potom se Harold uzdravil a Millie se rozhodla, že by se měla vdát za tohoto muže.

Zdroj: vinegred.ru

„Jsem křesťanka a chci žít křesťanským životem,“ vysvětluje žena.

Jejich rodiny byly prostě šťastné. „Je to další důkaz toho, že na věku nezáleží, každý může znovu najít svou lásku,“ říká její vnučka.

Zdroj: vinegred.ru

Millie s pomocí návrháře Marca Halla rozpracovala tyto báječné šaty. „Představovala jsem si, jak by moje šaty měly vypadat,“ vysvětluje Millie.

„Bylo mi potěšením vytvořit tyto šaty,“ napsal Hall poté na svém Instagramu. „Okamžitě řekla, že se bude vdávat naposledy, takže šaty by měly být jejím posledním velkolepým východem.“

Zdroj: vinegred.ru

Millie má svá tajemství krásy: „Vždy jsem používala hydratační krémy a africké bambucké máslo. Nikdy jsem nepila alkohol, nekouřila, snažila se správně jíst a sportovat.“

Její vnučky mají štěstí, zdědily nejen geny po své babičce, ale také vrozený smysl pro styl.

Zdroj: goodhouse.ru

Fotografie ze svatby Millie a Harolda sdílelo na Facebooku více než 4,5 tisíce lidí. Ale život novomanželů se od toho moc nezměnil.

„Ráno se vždy spolu modlíme a on říkal: ‚Miluji svou Millii‘. Nyní se na mě dívá a říká: ‚Jsi moje manželka'“.

Zdroj: goodhouse.ru

Share