Dívka se radovala, že přítel jí požádal o ruku, ale marně-to: Byl to „geniální“ způsob, jak se s ní rozejít

Chlap vymyslel chytrý plán, jak se zbavit své přítelkyně.

Zdroj: ukr.media

Dívka, která dostala od snoubence nabídku ruky a srdce, byla trochu rozrušená tím, s jakým prstenem se přítel postavil na jedno koleno, a stěžovala si na chlapce na sociálních sítích.

„Můj snoubenec vydělává dobře, a i když ještě nevydělávám tolik, ani já neumřu hlady. Nešetří penězi na velmi drahé hodinky a když jde do práce, nemůže si vybrat, které z nich si vezme dnes. Pro to říkám, aby jste pochopili, že je to opravdu dobře zajištěný člověk, “ vysvětlila žena.

V reakci na to jí komentátoři poradili, aby si s partnerem promluvila.

Zdroj: pinterest.com

Dívka očekávala, že prsten bude drahý a luxusní.

„Dal mi prsten za 150 dolarů. Ne, je to krásné, ale nevypadá to jako snubní prstýnek. Pochopte mě správně, když se někdo zasnoubí, všichni se chtějí podívat na jeho prsten.“

Když se autorka chlubila před přáteli svým prstenem, jejich reakce nebyla taková, jak by si přála.

V komentářích pod příspěvkem lidé ujišťovali dívku, v jejích pocitech není nic trestného a doporučili, aby se obrátila přímo na přítele. „Pochopí tě,“ napsali.

Když však autorka využila doporučení lidí, situace vzala nečekaný zvrat.

Zdroj: youtube.com

„Sedli jsme si a než jsem stihla dokončit, začal křičet: „konečně,“ jako by odhalil můj zlostný plán. Stručně řečeno, koupil speciálně prsten od klenotníka se špatnými recenzemi, takže když jsem se naštvala kvůli příslušenství, mohl mě opustit, protože údajně potřebuji jen jeho peníze. Pak jsem se dozvěděla, že měl celou tu dobu poměr, ale aby se necítil vinen, chtěl si dát důvod se mnou rozejít.“

Autorka příspěvku upřesnila, že okamžitě sbalila své věci a přestěhovala se k matce, ale zatím se nemůže vzpamatovat z toho, co se stalo.

Zdroj: proprikol.ru

Share