Sestra jezdila kolem domu svého otce více než 10 let a ani o tom netušila: Test DNA jí pomohl zjistit pravdu

Pomocí testu DNA se žena dozvěděla, že mnoho let jezdila poblíž domu svého otce.

Obyvatelka Spojených států jela kolem domu svého otce a netušila o tom. Pravda jí byla odhalena poté, co provedla test DNA.

Tiffany Leonardová z Ohia pracuje jako zdravotní sestra a od dětství ji vychovává její nevlastní otec. Měli dobrý vztah, žena si na něj nikdy nestěžovala.

Zdroj: unsplash.com

Navíc, když byla matka ženy hospitalizována kvůli duševní poruše, otec se snažil, aby jeho nevlastní dcera nic nepotřebovala.

„Někdy jsme s ním mluvili a řekl, že není mým otcem. Neznělo to nepřátelsky, bylo to ke mně uctivě,“ řekla Tiffany.

Tiffanin nevlastní otec zemřel v roce 2010 a její matka již nežije. Až do roku 2019 žena o svém biologickém otci nic nevěděla a neplánovala zjistit. Ale vše se změnilo v okamžiku.

Zdroj: unsplash.com

Před cestou do Irska se Američanka rozhodla podstoupit test DNA, protože její matka jí řekla, že jejich rodina má irské kořeny.

Výsledek ukázal, že Tiffany měla mnoho bratranců, ačkoli Američanka byla přesvědčena, že nemá žádné příbuzné. Po obdržení výsledků žena kontaktovala příbuzné a řekla jim o tomto objevu.

Zdroj: unsplash.com

Brzy přišla dívka, která, jak se ukázalo, byla její sestřenice a řekla, že Tiffany má šest bratranců, a požádala sestru, aby jí dala fotografii své matky.

„Muž zavolal o týden později a řekl: Jsem tvůj otec. Nikdy jsem si nemyslela, že se to stane takto. Pozval mě, abychom se setkali.“

Zdroj: unsplash.com

Ukázalo se, že celou tu dobu žil otec vedle ní: pokaždé jela kolem jeho domu a chodila do práce.

„Prostě s ním o všem mluvíme. Někdy jsem si myslela, že můj otec už nemusí být naživu, a jsem ráda, že se to stalo,“ řekla žena.

Share