„Syn se za vzhled své matky vždy styděl, ale vyrostl a uvědomil si, jak moc se mýlil“: Žena vypadá jako jeho vrstevnice

Matka ze Spojených států udivuje lidi svou podobností se svým synem. Jde o to, že ve svých 43 letech vypadá jako vrstevnice chlapce – navzdory skutečnosti, že za celý svůj život nepodstoupila ani jednu plastickou operaci.

Žena jménem Marcela Iglesias z Los Angeles si vždy všímala, že syn se jí snaží vyhýbat se, když zve přátele na návštěvu, ale nedokázala pochopit proč. Chlápec se cítil obzvlášť nepříjemně, když musel jít ven s matkou na ulici.

Zdroj: medialeaks.ru

Když se Marcela rozhodla promluvit si se svým synem a zjistit příčinu tohoto chování, odpověď ji překvapila. Ukázalo se, že mladík se styděl, že cizí lidé berou jeho matku za jeho přítelkyni, sestru, kamarádku, ale ne za rodiče.

„Když spolu chodíme na koncerty nebo po obchodech, lidé si myslí, že jsem jeho kamarádka. Nikdo nevěří, že jsem jeho matka. Lichotí mi to, je to pro mě velká poklona,“ přiznala Marcela.

Zdroj: medialeaks.ru

„Jsem módní, ráda se hezky oblékám. Máme unisexové bundy, které si vyměňujeme. Rodrigo říká, že jsem extrémní matka.“

Chlapec si postupem času zvykl na to, že se Marcela liší od ostatních matek.

„Jsem trochu bláznivá a miluji extrémní sporty, necítím se na svůj věk, ale Rodrigovi to už nevadí,“ řekla Američanka.

Zdroj: medialeaks.ru

Žena miluje nejen vypadat jako kamarádka syna, ale také trávit čas s jeho přáteli. Podle Marcely mladí lidé mluví o budoucnosti a inspirují ji, aby žila dál.

„Zjistila jsem, že lidé zapomínají, jak mají žít svůj život a příliš se starají o svůj věk, ale snažím se tomu vyhnout.“

Podle Marcely si někteří přítelkyně syna myslí, že pravidelně podstupuje plastické operace, ale ve skutečnosti tomu tak není. Vede pouze zdravý životní styl, nepije, nekouří a správně jí.

Zdroj: medialeaks.ru

„Teprve po třiceti letech jsem začala píchat botoxové injekce a stejně to dělám i nyní. Chci vylepšit svůj přirozený vzhled. Kromě toho jsem podstoupila terapii kmenovými buňkami. Toto není operace, jedná se o postup vytváření zdravějších a novějších buněk.“

Žena se v budoucnu neplánuje uchýlit k pomoci plastických chirurgů a věří, že čím méně operací, tím lépe.

Share