Věrný pejsek čekal na své majitele na stejném místě dlouhé čtyři roky: Pak se konečně dočkal

Často se říká, že pes je nejlepším přítelem člověka. Dojemný příběh jednoho velmi oddaného psa v Thajsku dokazuje, že láska psa k jeho majiteli může být mnohem silnější, než si kdokoli z nás představoval!

Když si muž jménem Anuchit Uncharoen všiml vychrtlého psa u silnice v Thajsku, zeptal se lidí, co vědí o tom zvířeti. Tehdy se dozvěděl, že psa krmila a se o něj celé čtyři roky trpělivě starala Pinnuchawet.

Saowalak řekla, že psovi pravidelně přináší jídlo, ale nemůže si ho vzít domů. Přiznala se Anuchitovi, že i když psa vzala s sebou, po pár dnech z jejího domu utekl a ten samý den ho opět našla u silnice.

Žena také řekla Anuchitovi, že pes byl místními obyvateli přezdíván jako Leo a věrně stál na kraji silnice, kde čekal na své původní majitele neskutečné 4 roky.

Anuchit se rozhodl zveřejnit fotografii Lea na internetu a zjistit, zda někdo psa poznal. Pak se ozval muž, podle kterého se pejsek nápadně podobal jeho psovi BonBon, který se mu ztratil.

BonBon unikl z auta na čerpací stanici v roce 2015 poblíž místa, kde trpělivě čekal poslední čtyři roky.

Navzdory skutečnosti, že BonBon byl velmi šťastný, že uviděl páníčka, Noi ho také nedokázal vzít s sebou.

Ukázalo se, že BonBon / Leo již našel svůj skutečný domov. Tento oddaný pes se nakonec rozhodl, že bude žít raději u ženy, která se o něj čtyři roky starala.

Noi slíbil, že ho bude často navštěvovat, zatímco Saovalak a další místní obyvatelé budou i nadále ho krmit.

Share