Lidé našli ve své zahradě nepochopitelnou modrou kouli a rozhodli se ji umýt: Ukázalo se však, že to není hračka

Obyvatelé města Taunton ve Velké Británii při procházce v zahradě najednou viděli něco zvláštního. Malé, modré a velmi pichlavé – lidé se rozhodli, že to byla nějaká hračka nebo část z nějakého mechanismu.

Abychom přesněji porozuměli tomu, co našli, bylo rozhodnuto tento nález umýt.

Jaké překvapení to bylo, když si obyvatelé Tauntonu uvědomili, že zvláštním objektem je … Ježek!

Je to jen to, že někteří, mírně řečeno, se podivné osobnosti rozhodly malovat (pravděpodobně si mysleli, že je to legrační) modré a pak to zahodit.

Chudé zvíře leželo stočené v kouli, zřejmě ve stavu hlubokého šoku.

.

Ti chlapci, kteří našli ježka, poté, co je umyli, okamžitě zavolali zvláštní organizaci na ochranu zvířat a předali tam „nález“.

Zaměstnanci komunity, která chrání zvířata, dali mu několik očkování a poté uvedli, že ježek byl úplně zdravý. Z populárních her devadesátých let dostal přezdívku Sonic na počest slavného modrého ježka.

.

Poté, co ježek byl nějakou dobu držen ve zvláštním úkrytu (potřeboval čas na zotavení), byl Sonic propuštěn do svého přirozeného prostředí – v lesním pásu poblíž obytných oblastí.

Poté, co se nějaký čas zastavil a zamyšleně si čichal na svět kolem sebe, ježek najednou rychle zrychlil cestu k lesu.

.

Nezapomeňte, že na jaře a v létě jsou ježci tradičně aktivní, takže Sonic možná spěchal na nějaké shromáždění. Teď je s ním všechno v pořádku!

Ale prostě nedokázali najít ty, kteří namočili ubohé zvíře pro zábavu, v plechovce od barvy.

Share