„Ne všechna moje těhotenství byla plánována“: Supermáma, která vychovávala třináct dětí, nezvládla své osobní potíže

Mandy Gardner, matka třinácti dětí a účastnice show Moje neobvyklé těhotenství, všem říkala, jak šťastná je, že žije ve velké rodině a má děti. V roce 2020 ale ideální život praskl jako mýdlová bublina.

Zdroj: kak2z.ru

V roce 2016 se žena objevila v televizi spolu se svým manželem Nathanem. V době natáčení programu měli manželé 11 dětí, navíc čekali dvanácté dítě.

Zdroj: kak2z.ru

„Ne všechna moje těhotenství byla plánována, ale každé z nich je dlouho očekávané. Nevyměnila bych to za klidný život,“ řekla tehdy pyšná matka.

Ilustrační foto
Zdroj:youtube.com

Její stránka na sociální síti je o velké rodině.

Zdroj: kak2z.ru

„Jsem závislá na dětech. Ano, myslím, že v tom něco je. Ale doufám, že se zastavím na dvanáctém dítěti,“ řekla žena v televizním pořadu a před dvěma lety porodila své 13. dítě, poslední v jejich rodině.

Zdroj: kak2z.ru

Na začátku roku 2020 si 43letá Mandy začala stěžovat na osobní problémy a řekla, že nechce žít. Ale málokdo vzal její slova vážně. V červnu byla matka nalezena v lese nedaleko domu.

Zdroj: kak2z.ru

Tělo 43leté ženy bylo objeveno v dubnu v lese poblíž jejího domu ve Worthingu. Mandy byla naposledy viděna naživu pět dní předtím.

Zdroj: kak2z.ru

Během vyšetřování vyšlo najevo, že krátce před tragédií měla žena „osobní problémy“.

Zdroj: kak2z.ru

Štěstí mateřství se ukázalo jako lež. Nebo možná vůbec nešlo o to, že žena chtěla rodit děti, ale o tom, že potřebuje peníze.

Ilustrační foto
Zdroj: youtube.com

13 dětí zůstalo bez matky. A není nic horšího.

PSALI JSME: SESTRA V NEMOCNICI SI MYSLELA, ŽE MATKA DÍVKY NEVIDÍ, CO TA DĚLÁ S DÍTĚTEM: A PAK SE ŽENA ROZHODLA ŘÍCT VŠEM, CO VIDĚLA V NEMOCNICI

PŘIPOMÍNÁME: V ROCE 1997 PORODILA ŽENA SEDM DĚTÍ: JAK VYPADAJÍ SEDMERČATA PO TŘIADVACETI LETECH

Share