Dara Rolins se stala terčem podvodníků: zpěvačka uvedla, že slibovali peníze za napsané první písmeno jména a použili její jméno a fotografii

Podvodníci existovali vždy a jejich cílem je osobní obohacení tím, že podvádí ostatní lidi. Někdy podvodníci pro své účely používají velmi složité způsoby. Například vytvářejí různé falešné účty celebrit na sociálních sítích a snaží se oklamat jejich fanoušky. Podvodníci tak začali používat jméno zpěvačky Dary Rolins k dosažení svých nelegálních cílů.

Před časem Dara Rolins upoutala na sebe velkou pozornost díky svým nahým fotkám. Její krásné tělo podvodníci několikrát použivali k získání peněz prodejem některých prostředků na hubnutí nebo diet.

Zdroj: Instagram

Tentokrát je podvádění trochu jiné. Zpěvačka Dara Rolins to uvedla na svém Instagramu a předvedla několik příkladů podvodu.

„Na FB mi od vás přišlo spoustu zpráv, že někdo opět zneužívá moje jméno ve svůj prospěch,“ napsala Dara Rolins. Dodala, že několikrát tyto případy řešili právníci, ale historie se opět opakuje.

Zdroj: Lukáš Kimlička / Grade

Falešná stránka se jmenovala Dara Rolins Cash. Tam se nabízely peníze fanouškům zpěvačky za to, že by v komentářích napsali první písmeno svého jména.

Zdroj: Instagram

Podvodníci říkali, že chtěli tímto způsobem pomoci v těžké době koronakrize. I když se na první pohled zdá, že zde není nic nezákonného, ale je to jen první krok na cestě k získání peněz od důvěřivých lidí.

Poté často začíná komunikace s fanoušky a podvodníci se začínají ptát na různé osobní údaje. Například může jít o bankovní účet nebo přihlašovacích údajích na e-mail atd.

Zpěvačka uvedla, že s touto stránkou podvodníků (Dara Rolins Cash) nemá nic společného.

Také Dara Rolins se rozhodla všem připomenout, jak jinak se nepoctiví lidé snažili její jméno zneužít a oklamat ostatní.

Zdroj: Instagram

Například její jméno a její fotografie byly použity k prodeji nefungujících nebo obecně neexistujících prostředků na hubnutí. Někdo to použil i na prodej diet.

Zpěvačka ještě jednou připomněla, že se všemi těmi falešnými stránkami na sociálních sítích nemá nic společného.

Zdroj: Instagram

Nebyla však jedinou celebritou, jejíž jméno a fotografii podvodníci použili. S podobnými problémy se potýkali také zpěvačka Monika Absolonová, zpěvák Marek Ztracený a modelka Simona Krainová.

Share