Majitelé omotali tlamičky štěňat gumičkami a hodili je do krabice: Oči se jim naplnily slzami

Joshua je instalatér ve Wichitě v Kansasu. V ten den se dostal s asistentem do výškové budovy v elitním rezidenčním komplexu, kde prasklo vodovodní potrubí v suterénu.

Zdroj: domovoyj.ru

Když vstoupili do sklepa, muže zasáhl velmi nepříjemný zápach.

Prohlédli každý roh a jejich pozornost upoutala mokrá skříňka u nouzového východu. Když ji otevřeli, byli šokováni – seděla tam dvě malá štěňata, ve svých vlastních výkalech a moči. Jejich oči naplnily slzy.

Zdroj: domovoyj.ru

Tlamičky psů byly pevně stažené a jejich nosy byly velmi oteklé.

Joshua byl zmatený a nevěděl, co má dělat.

Zdroj: domovoyj.ru

Nešťastná štěňata okamžitě vzal na veterinární kliniku.

Štěňata měla velké bolesti a každé muselo být drženo dvěma lidmi, zatímco lékař stříhal gumičky. Jakmile byly tlamičky volné, štěňata začala hlasitě plakat a z nosu a úst jim začala téct krev.

Dobrovolníci řekli, že nikdy nic takového neviděli!

Zdroj: domovoyj.ru

Psi dostávali léky a nemohli jíst ani pít.

Ilustrační foto
Zdroj: youtube.com

Na žádost veřejnosti policie hledá majitele štěňat. Ukázalo se, že se jedná o mladou rodinu se psem, která si v tom domě pronajala byt a poté odešla.

Psa vzala se sebou a štěňata byla takto vyhozena. Obyvatelé města nechápou, proč štěňata nebyla poslána do útulku, ale odsouzena k takovým mukám?!

PSALI JSME: KDYŽ SE VRÁTIL PES Z PROCHÁZKY S OTEKLÝM ČENICHEM, MAJITELÉ SPĚCHALI S NÍM K VETERINÁŘI: A ZJISTILI, ŽE SE ZVÍŘE PODAŘILO ZACHRÁNIT NA POSLEDNÍ CHVÍLI

PŘIPOMÍNÁME: HUBENÝ PES LEŽEL U POPELNIC, NEMOHL SE ANI HÝBAT: VŠAK TOHOTO PEJSKA ZACHRÁNILI A TEĎ JE K NEPOZNÁNÍ

Share