„Adele se změnila k nepoznání“: Zpěvačka se pochlubila novým vzhledem

Úžasná proměna zpěvačky Adele.

.

Adele oslavila 5. května své 32. narozeniny. Kvůli globální pandemii hvězda neorganizovala velkou oslavu, ale skromně oslavila narozeniny doma s rodinou a přáteli.

V tento radostný den celebrita nezapomněla i na své fanoušky. Na Instagramu se pochlubila novou fotkou, na které je téměř k nepoznání.

.

„Děkuji všem za lásku a vzkazy, které mi posíláte k narozeninám. Doufám, že jste všichni v pořádku a i v těchto šílených časech si udržujete zdravý rozum,“ napsala ke své fotografii.

Nezapomněla také poděkovat všem zdravotníkům, kteří pracují v první linii.

Fanoušci sotva poznali Adele v krátkých černých šatech. Nyní zpěvačka se jen zřídka dělí o své fotografie se svými fanoušky. Naposledy Adele vytvořila příspěvek téměř před půl rokem.

.

Pro fanoušky to však nebylo jediné překvapení. Kamarádka zpěvačky také sdílela fotografii oslavenkyně, která byla vytvořena na soukromé párty ve Vegas.

.

Poté, co se v dubnu loňského roku rozešla se svým manželem Simonem Koneckim, začala Adele náhle hubnout. Díky předepsané dietě a pravidelným fyzickým cvičením se jí podařilo zhubnout asi 45 kg. Je vidět, jak se vzhled zpěvačky změnil.

.

Na své narozeniny Adele vypadala skvěle!

Share